Soklové lišty Cezar PREMIUM

25.05.2017

Soklové lišty cezar premium

 

 

Společnost Cezar je jedním z největších výrobců stavebních materiálů. Společnost Cezar zahájila svoji činnost v 60. letech a dynamicky se začala rozrůstat od roku 1997, kdy společnost vybudovala nový závod s těmi nejmodernějšími stroji pro výrobu. Přísná kontrola, optimalizace výroby a zavedení nových inovačních výrobních procesů vedla k nadstandartní spokojenosti zákazníků. 

 

  

 

Mnoho dekorů uspokojí i nejnáročnější

Soklové lišty z řady Premium vám nabízí mnoho dekorů, ze kterých si zajisté vyberete takový, který je vhodný pro vaši podlahovou krytinu. Designové provedení těchto lišt zaručí, že se budou hodit jak k vinylovým tak laminátovým podlahám.

 

Už žádné kabely na podlaze

Potřebujete-li skrýt kabeláž od vaší televize, počítače, rádia nebo jiné elektroniky, tak aby vynikla krása vaší podlahy a celkový dojem z vašeho interiéru nekazily neuspořádané kabely na podlaze, jsou pro vás tyto soklové lišty skvělou volbou. Vedení kabelů lze provést dvěma způsoby. Prvním způsobem je vedení kabelů v prostoru za lištou. Druhým způsobem lze kabely vést dodatečně prostřední drážkou na kabely.

 

Silikonové těsnění pro dokonalé uložení

Díky neustálému vývoji a zpětné vazbě od spokojených zákazníků se na hranách lišty začal vyskytovat flexibilní silikonový pásek, díky kterému lišta elegantně přilne jak k podlahové krytině tak ke stěně. Díky tomuto těsnění se také zamezí proníkání prachu za lištu a zabrání se tak ukládáním nečistot.

 

Komponenty v barvách lišty jsou samozřejmostí

Velkou výhodou těchto lišt je bohatá škála komponentů, díky kterým vyřešíte každý spoj, roh, ukončení či vývod kabelů. Všechny komponenty jsou samozřejmě v barvě lišty a splynou tak v jednolitý celek, který vyšperkuje vaši podlahu k naprosté dokonalosti a uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

 

Snadná a rychlá montáž

Další nespornou výhodou těchto soklových lišt je velmi snadná a rychlá montáž bez speciálního nářadí. Nemusíte být odborník, aby jste si soklové lišty přichytili sami s minimálním úsilím.

 

Jednoduchý návod na instalaci:

-  Přeměření a zkrácení lišt na obvod vaší místnosti
-  Přichystání komponentů na vybraná místa (roh, zásuvka, vývod)
-  Vyvrtání děr a přichycení na vruty (nebo lepením)
-  Umístění kabelů a komponentů na lištu
-  Uzavření lišty a očištění

 

Skvělá cena vás přesvědčí

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jakou lištu vybrat a předchozí výhody vás stále nepřesvědčily, nízká pořizovací cena lišt a jejich komponentů vás jistě utvrdí v tom, že jejich koupě je správná volba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soklové lišty

 

Soklové lišty