Fasádní omítky

Bílé a tónovatelné omítky se škrábanou nebo rýhovanou strukturou. Vhodné na zateplovací systémy, fasády domů a plochy v exteriérech. 

Fasádní silikonové omítky 

      Nabízíme široký sortiment fasádních silikonových omítek, které patří mezi velmi kvalitní povrchovou úpravu fasád. Výběr fasádní omítky není jen o barvě vašeho domu. Pozornost byste měli věnovat určitě jejich vlastnostem, jako jsou vodoodpudivost a odolnost proti nepříznivým klimatickým vlivům. Důležitý je i podklad, na který budete omítku nanášet. Výběr správné omítky dokáže pozitivně zhodnotit vlastnosti zdiva, šetří náklady, minimalizuje pracnost a zabraňuje poruchám během životnosti stavby. Navrhnout nejvhodnější omítkový systém znamená znát veškeré požadavky, které se budou na omítku klást. Úkolem vnější omítky je především ochrana obalové konstrukce budovy před působením škodlivých vlivů vnějšího prostředí, jako je déšť, vítr, sluneční záření, ale také tepelná a zvuková ochrana vnitřního prostředí. Mezi nejvíce používané a kvalitní omítky patří silikonové, které se používají jako dekorativní a ochranná vrstva vnějších kontaktních zateplovacích systémů (ETICS). Fasádní silikonové omítky jsou snadno zpracovatelné pastovité omítky, které jsou ihned přichystané k přímému použití bez dalších úprav. Fasádní silikonová omítka na bázi silikonových pryskyřic je charakterizována zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům, jako je například silný vítr, náporový déšť, vůči znečištění, UV záření, ale i proti řasám, plísním nebo houbám. Silikonové fasádní omítky se zároveň vyznačují dobrou paropropustností, čili jsou vhodné i na tepelně-izolační systémy s minerálními izolačními deskami či pěnovým polystyrenem, v mnoha případech i na sanační omítkové systémy, jakož i na podklad z vysoce tepelně-izolačního zdiva. Před její aplikací musí být povrch suchý, nezmrzlý, čistý, nosný, zbavený prachu, uvolněných částí a výkvětů a rovnoměrně nasákavý. Nesmí být vodoodpudivý. Nevhodným podkladem jsou vápenné omítky a nátěry, laky, dřevo, kov, plasty, olejové a klihové nátěry. Fasádní silikonové omítky mají vynikající stálost barev. V naší nabídce navíc naleznete širokou škálu barevných odstínů. Veškerý sortiment fasádních silikonových omítek odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců. 

     Hlavní výhodou našeho sortimentu fasádních silikonových omítek je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodné fasádní silikonové omítky rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené fasádní silikonové omítky expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech fasádních silikonových omítek poskytujeme množstevní slevu.     

Proč zakoupit fásádní omítky u nás:

Fasádní omítky jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace fasádních omítek. U nás je možné zakoupit fasádní omítky za nejlepší možnou cenu na trhu. Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci fasádních omítek, abychom zajistili profesionální zacházení s fasádními omítkami. Fasádní omítkyje možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod. Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Mistral omítka pastovitá siliko-silikátová je silikonová fasádní omítka.

Mistral omítka pastovitá siliko-silikátová tónovatelná je silikonová fasádní omítka.

Mistral omítka silikon pastovitá siliko-silikátová je silikonová fasádní omítka.

Mistral omítka pastovitá silikonová je silikonová fasádní omítka.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:10 produktů
Mistral omítka silika 1,5H TB pastovitá siliko-silikátová omítka 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikon-silikátová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
1 750,50 Kč1 446,69 Kč bez DPH
Mistral omítka silika 2H TB pastovitá silikon-silikátová omítka 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikon-silikátová omítka, hladká, zrno 2 mm.
1 750,50 Kč1 446,69 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1,5H TB pastovitá silikonová omítka 25kg
-15 %
Skladem 41 bal
Silikonová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
1 343,60 Kč1 110,41 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1,5H TB pastovitá silikonová omítka, Baumix Life 0016, 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
1 599,50 Kč1 321,90 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1,5H TB pastovitá silikonová omítka, dekor Weber ZL4A 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
2 077,60 Kč1 717,02 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1,5H TB, dekor Eurotrend E9-24  25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
6 469,30 Kč5 346,53 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1,5H TB, dekor Symphony 845, 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 1,5 mm.
1 470,20 Kč1 215,04 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 1H TB pastovitá silikonová omítka 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 1 mm.
1 404,90 Kč1 161,07 Kč bez DPH
Mistral omítka silikon 2H TB pastovitá silikonová omítka 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Silikonová omítka, hladká, zrno 2 mm.
1 594,20 Kč1 317,52 Kč bez DPH
Nová
Běžně do 3 prac. dnů
0 Kč0 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty