Schodové lišty profily hrany

Pro schody kde byla použita dlažba dodáváme schodové lišty. Tyto lišty slouží k ochraně dlažby před poškozením a také ochraně před uklouznutím. V naší nabídce naleznete lišty převážně z hliníku jak klasickém tak eloxovaném provedení.

Schodové lišty (profily)

    Nabízíme kompletní sortiment vysoce kvalitních schodových lišt (profilů), které se  umisťují na schody, kde je již zhotovená dlažba. Schodiště je často jediným spojovacím článkem mezi podlažími, a proto by mělo splňovat základní funkční, bezpečnostní a estetické požadavky. V současné době to už není jen prostředek, který umožňuje pohybovat se mezi jednotlivými patry. V moderním interiéru je schodiště považováno za výrazný estetický prvek. Schodiště bývá jedním z nejvíce frekventovaných prostor domácnosti, proto je důležité, aby vyhovovalo nejen rozměrům, tvarem, designem, ale i povrchovou úpravou. V případě pádu ze schodů může lehce dojít ke zranění. V té lepší variantě skončíte jen s modřinami, v horší si však můžete způsobit zlomeninu nebo těžký úraz hlavy. Tento problém většinou vzniká uklouznutím po hraně schodu. Dá se tomu však lehce zabránit. Schodový profil opatřený protiskluzovým vroubkovaným povrchem ochrání nejen vaše zdraví, ale i zdraví vašich blízkých a navíc zamezí opotřebení schodové hrany. Schodové profily (lišty) dodají schodům vkusný vzhled. Jejich speciální nášlapná plocha bezpečně zabrání uklouznutí. Schodové lišty také výrazně chrání dlažbu před poškozením. Široký výběr barev zaručí vhodnost do každého interiéru a splní tak zároveň i dekorační funkci. Jejich montáž je velmi jednoduchá. V naší nabídce naleznete zdobné lišty, protiskluzné lišty či schodové lišty pod vinyl nebo koberec. Jsou vyrobeny převážně z hliníku a to jak klasickém tak eloxovaném provedení nebo nerezy v podobě kartáčované, leštěné, přírodní a vysoce lesklé úpravě. Využití naleznou jak ve venkovním tak i vnitřním prostředí. Lišty vybírejte podle šířky překrytí a podle způsobu uchycení. Barevnost schodové lišty si přizpůsobte k barvě podlah nebo nábytku. Veškerý sortiment schodových lišt odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců jako je například Ligma spol., Cezar aj.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu schodových lišt je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodných schodových lišt rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené schodové lišty (profily) expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech schodových lišt (profilů) poskytujeme množstevní slevu.

V této kategorii nabízíme:

Schodová protiskluzová hrana Cezar vrtaná stříbrná je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová protiskluzová hrana Cezar vrtaná champagne je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová protiskluzová hrana Cezar vrtaná bronzová je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová protiskluzová hrana Cezar vrtaná zlatá je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová protiskluzová hrana Cezar pro parkety a laminát hliník stříbrný je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová protiskluzová hrana Profilpas mosaz leštěná je schodový profil chránící hrany schodů, které jsou obloženy dlažbou, dřevem nebo laminátem.

Schodová hrana pro vinylové podlahy Profil Team inox je schodový profil určený pro ukončení vinylové podlahové krytiny na hraně schodu.

Schodová hrana pro vinylové podlahy Profil Team champagne je schodový profil určený pro ukončení vinylové podlahové krytiny na hraně schodu.

Schodová hrana pro vinylové podlahy Profil Team stříbrná je schodový profil určený pro ukončení vinylové podlahové krytiny na hraně schodu.

Schodová hrana pro vinylové podlahy Profil Team bronz je schodový profil určený pro ukončení vinylové podlahové krytiny na hraně schodu.

Schodová hrana pro vinylové podlahy Profil Team je schodový profil určený pro ukončení vinylové podlahové krytiny na hraně schodu.

Schodová lišta k dlažbě Z profil Cezar eloxovaný hliník slouží k ochraně schodů a dlažby.

Schodová lišta k dlažbě Z profil Cezar eloxovaný hliník zlatý slouží k ochraně schodů a dlažby.

Schodová lišta k dlažbě T profil Cezar hliník přírodní slouží k ochraně schodů a dlažby.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník champagne slouží k ochraně schodů a dlažby.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník stříbrný slouží k ochraně schodů a dlažby.

Schodová hrana hladká Cezar samolepící stříbrná je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Cezar samolepící champagne je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Cezar vrtaná stříbrná je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Cezar vrtaná champagne je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Cezar vrtaná olivová je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Cezar vrtaná bronzová je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící stříbrná je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící titan je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící bronz je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící dub tmavý je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící dub šedožíhaný tmavý je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící javor je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící dub světlý je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící buk je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící dub červený je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící třešeň je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící ořech světlý je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící ořech je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas Prestwood samolepící wenge je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící buk červený je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas vrtaná bronz je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas vrtaná zlatá je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas vrtaná stříbrná je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas vrtaná bronzová je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas vrtaná zlatá je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící olše světlá je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící jasan je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Schodová hrana hladká Profilpas samolepící javor světlý je schodová hrana určená pro ochranu, vymezení a ukončení hran již existujících schodů.

Dekorativní schodová lišta nerez kartáčovaná je profil chránící hrany schodů.

Dekorativní schodová lišta nerez leštěná je profil chránící hrany schodů.

Dekorativní schodová lišta nerez přírodní je profil chránící hrany schodů.

Dekorativní schodová lišta nerez vysoký lesk je profil chránící hrany schodů.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník champagne je profil chránící hrany schodů.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník olivová je profil chránící hrany schodů.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník stříbrný je profil chránící hrany schodů.

Schodová lišta k dlažbě Cezar přírodní hliník je profil chránící hrany schodů.

Schodová lišta k dlažbě Cezar eloxovaný hliník zlatý je profil chránící hrany schodů.

ČÍST VÍCEZabalit
Nejprodávanější
3
Schodová hrana samolepící Cezar 20x20mm 1,35m stříbrná
163,40 Kč135,04 Kč bez DPH
4
Schodova hrana samolepící Cezar 20x20mm 1,35m champagne
163,40 Kč135,04 Kč bez DPH
5
Schodová hrana vrtaná Cezar 30x30mm 0,9m stříbrná
195,20 Kč161,32 Kč bez DPH
6
Schodová hrana vrtaná Cezar 30x30mm 1m stříbrná
185,60 Kč153,39 Kč bez DPH
7
Schodová hrana vrtaná Cezar 30x30mm 3m stříbrná
638,00 Kč527,27 Kč bez DPH
8
Schodová hrana vrtaná Cezar 30x30mm 0,9m champagne
195,20 Kč161,32 Kč bez DPH
9
Schodová hrana vrtaná Cezar 30x30mm 1m champagne
214,20 Kč177,02 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:84 produktů
Dekorativní schodová lišta nerez kartáčovaná 9mm 2,5m
-20 %
Běžně do 3 prac. dnů
805,40 Kč665,62 Kč bez DPH
Dekorativní schodová lišta nerez přírodní 11mm 2,5m
-20 %
Skladem 7 ks
826,70 Kč683,22 Kč bez DPH
Dekorativní schodová lišta nerez přírodní 13,5mm 2,5m
-20 %
Skladem 8 ks
857,60 Kč708,76 Kč bez DPH
Dekorativní schodová lišta nerez přírodní 9mm 2,5m
-20 %
Skladem 3 ks
757,00 Kč625,62 Kč bez DPH
Dekorativní schodová lišta nerez vysoký lesk 9mm 2,5m
-20 %
Běžně do 3 prac. dnů
824,70 Kč681,57 Kč bez DPH
Schodová hrana  pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 2,7m champagne
-10 %
Skladem 13 ks
Schodový profil šroubovací pro ukončení hrany schodu - pro linoleum, PVC, vinyl a koberce do 3 mm.
542,30 Kč448,18 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm Profil Team 44x18,5mm 1,2m champagne
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Slouží jako ochrana hrany schodů i jako estetické ukončení.
242,80 Kč200,66 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm Profil Team 44x18,5mm 1,2m inox
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Slouží jako ochrana hrany schodů i jako estetické ukončení.
303,80 Kč251,07 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Cezar 38x25mm 2,7m stříbro
-30 %
Skladem 40 ks
Schodový profil je opatřen na nášlapné straně protiskluzovými drážkami.
269,00 Kč222,31 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 28x12,5mm 1,2m champagne
-10 %
Skladem 3 ks
Schodový profil je opatřen na nášlapné straně protiskluzovými drážkami.
131,80 Kč108,93 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 28x12,5mm 2,7m champagne
-10 %
Skladem 4 ks
Schodový profil je opatřen na nášlapné straně protiskluzovými drážkami
260,30 Kč215,12 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 28x12,5mm 2,7m stříbrná
-10 %
Skladem 5 ks
Schodový profil je opatřen na nášlapné straně protiskluzovými drážkami
260,30 Kč215,12 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 1,2m bronz
-10 %
Skladem 9 ks
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm. Ochrana hrany schodů - zároveň estetické ukončení.
258,10 Kč213,31 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 1,2m champagne
-10 %
Skladem 17 ks
Schodový profil šroubovací pro ukončení hrany schodu - pro linoleum, PVC, vinyl a koberce do 3 mm.
258,10 Kč213,31 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 1,2m inox
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm. Ochrana hrany schodů - zároveň estetické ukončení.
323,40 Kč267,27 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 1,2m stříbrná
-10 %
Skladem 10 ks
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm. Ochrana hrany schodů - zároveň estetické ukončení.
258,10 Kč213,31 Kč bez DPH
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3mm Profil Team 38x25mm 2,7m stříbrná
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Schodová hrana pro vinylové podlahy do 3 mm. Ochrana hrany schodů - zároveň estetické ukončení.
542,30 Kč448,18 Kč bez DPH
Schodova hrana samolepící Cezar 20x20mm 1,35m champagne
-25 %
Skladem 69 ks
Schodový profil chrání hrany schodů.
163,40 Kč135,04 Kč bez DPH
Schodová hrana samolepící Cezar 20x20mm 1,35m stříbrná
-25 %
Skladem 61 ks
Schodový profil chrání hrany schodů.
163,40 Kč135,04 Kč bez DPH

Soklové lišty