Barvy laky

 

 

Vše co potřebujete pro moření, barvení, lakování, natírání včetně ochraných pomůcek a materiálů. Nabízíme vám výrobky pouze od ověřených výrobců.

 

Barvy a laky

     Nabízíme široký sortiment barev, laků a jiných nátěrů, které jsou výbornými pomocníky v oblasti zajištění nejen elegantního vzhledu, ale i účinné ochrany materiálů. Na našem e-shopu zakoupíte vše co potřebujete pro moření, barvení, lakování, natírání, včetně ochranných pomůcek a materiálů. V nabídce naleznete barvy a laky vhodné pro dřeva a dřevěné povrchy jak v interiéru tak v exteriéru. Neošetřené dřevo rychleji stárne. Je tedy ekonomičtější ho jednou za rok natřít a mnohonásobně mu tak prodloužit jeho životnost. Dřevo jako přírodní materiál, je tedy třeba patřičně ošetřit vhodnými laky a barvami. Ty nejen vylepší vlastnosti dřeva, ale i rovněž dřevo ochrání před negativními nepříznivými vlivy. Barvy navíc dřevu dodají barevný tón a lesk, který vám bude vyhovovat. V nabídce naleznete jednosložkové či dvousložkové podlahové laky, které maximálně ochrání vaši dřevěnou podlahu. Dále zde naleznete různé druhy olejů pro každodenní údržbu a ošetření, pružné polyuretanové uzavírací olejové laky, tónovací pasty do podlahových laků, alkydové oleje pro dřevěné podlahy s vysokou zátěží a řadu dalších produktů.  Materiál je dodáván v prvotřídní kvalitě a od ověřených výrobců jako je například Sika CZ s.r.o.

     V kategorii interiérových barev naleznete velmi kvalitní barvy pro interiér. Tyto interiérové barvy disponují vysokou kryvostí a odolní vůči oděru za mokra apod. Jsou vodouředitelné a vhodné do interiéru a exteriéru na zdi, beton, kov či dřevo. Barvy je možné tónovat dle vzorníku. Je možné si nechat namíchat odstín dle vaší libosti v našem míchacím centru přímo na prodejně. V nabídce naleznete otěruvzodrné matné tónovatelné barvy, omyvatelné matné disperzní barvy, bílé a vysoce bílé disperzní barvy či univerzální vodouředitelné barvy s vysokou kryvostí. Veškerý sortiment barev pro interiéry a exteriéry odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od ověřených dodavatelům, kterým je například Mistral Paints s.r.o.

    Pokud hledáte takové barvy, které jsou vhodné pro natírání kovových částí, podívejte se do naší kategorie barev určené výhradně na kov. Jedná se o nátěrovou hmotu, která je stanovena k nátěru kovových podkladů a materiálů. Barvy na kov jsou rovněž určeny jako jednovrstvé venkovní ochranné nátěry plechových střech, ocelových konstrukcí, okapů a jiných kovových předmětů, které jsou vystaveny stálému působení slunečnímu záření či povětrnostním vlivům. Barvy na kov disponují různými parametry, které v těchto případě dokáží řadu kovových materiálů perfektně před okolními vnějšími vlivy ochránit. Barvy na kov se dodávají ve vysoké kvalitě. Myslete především i na správně připravený podklad před natíráním. Čím lépe totiž očistíte podklad, tím déle bude nátěr schopný plnit svou funkci. Dokonale očištěný a odmaštěný podklad znamená až 60% životnosti nátěru.

     V kategorii fasádních barev naleznete bílé nebo tónovatelné fasádní barvy pro nátěr stěn objektů v exteriéru. Tyto barvy jsou velmi odolné vůči povětrnostním a průmyslovým exhalacím, pigmenty jsou odolné vůči UV záření a jsou světlostálé.

Odstíny barev tónujeme podle vzorkovnic Mipa, NCS, Eurotrend, RAL a jiné. Vždy je lepší, pokud si barvu vyberete ze vzorníku na vlastní oči. Můžete nás navštívit na naší prodejně, kde máme jednotlivé vzorníky k prohlédnutí. V nabídce naleznete silikonové a akrylové fasádní barvy. Jedná se o vysoce jakostní tónovatelné barvy, které nabízí různé vlastnosti v podobě vysoké kryvost, odolnosti vůči povětrnostním vlivům, vodoodpudivosti či paropropustnosti. Fasádní barvy jsou dodávaný ve špičkové kvalitě a od ověřených dodavatelů jako je například Mistral Paints s.r.o.

     V kategorii lepidel na tapety naleznete vysoce kvalitní druhy lepidel, kterými velmi snadno a kvalitně přilepíte tapety. V nabídce naleznete například tekutý koncentrát, který naprosto spolehlivě přilepí vaši tapetu na zeď. Podstatnou úlohu při nákupu tapet tvoří i správně zvolené (vhodné) lepidlo na tapetování. I v případě té nejkvalitnější tapety nalepené nevhodným nebo nekvalitním lepidlem může představovat velké zklamání v konečném výsledku. Proto je doporučováno poskytnout výběru lepidla náležitou pozornost. Lepidla na tapety jsou dodávány v nejvyšší kvalitě a od námi ověřených výrobců.

     Fasádní omítky představují velmi důležitou část konečné úpravy vaší fasády. Základní funkcí omítek je chránit stěny domů. Slouží tedy hlavně k ochraně fasády domu. Fasádní omítky musí dnes nabízet více než jen dokonalý optický dojem. Estetické a funkční vlastnosti fasádní omítky odolávají povětrnostním podmínkám, působí preventivně proti vzniku trhlin, minimalizují možnost napadení řasami a plísněmi apod. Dle toho je rozdělujeme za jakým účelem nám mají sloužit, zda se jedná o sanaci historických budov, na jaký zateplovací systém mají být použity, nebo prostě mají pouze chránit zdivo novostavby a podobně. Podstatné je, správně určit účel fasádní omítky a podle toho si i vybrat vhodný typ omítky. V nabídce naleznete  bílé a tónovatelné omítky se škrábanou nebo rýhovanou strukturou. Vhodné na zateplovací systémy, fasády domů a plochy v exteriérech. Jedná se například o pastovité siliko-silikátové či silikonové omítky hladké z různými velikostmi zrna. Na naší prodejně si můžete prohlédnout jednotlivé vzorníky či si v našem míchacím centru nechat namíchat barvu dle vašeho vkusu. Fasádní omítky dodáváme v prvotřídní jakosti a od ověřených dodavatelů, jako je Mistral Paints s.r.o.

    V kategorii míchacího centra naleznete možnost vlastního namíchání vámi požadovaného odstínu barevnosti. Jedná se o kolorovací systémy pro tónování interiérových a fasádních barev, laků na kov a dřevo, omítek apod. Nás systém používá nejmodernější pigmentové pasty MIPA (německý výrobce MIPA A.G), které jsou použitelné pro tónování vodouředitelných i rozpouštědlových barev. Jsme schopni namíchat barvy z mnoha vzorkovnic jako MIPA, Mistral, RAL, Eutotrend a jiné.

     V kategorii ředitel a technických kapalin naleznete rozpouštědla, která se využívají ke zdokonalení roztíratelnosti laků, k odstranění starších nátěrů či k vyčistění a odmaštění štětců apod. V nabídce naleznete různé druhy ředitel a technických kapalin jako jsou například technické benzíny (čistidla), které existují i v kombinaci s lihem. Jedná se o univerzální čistidla, dále ředidla a univerzální čistidla pro odstranění a ředění laků a barev či technické lihy a řada dalších technických kapalin a ředitel. Jsou dodávány ve vysoké kvalitě jejich účinnosti a od ověřených dodavatelů.

  Pokud přemýšlíte jak velmi vkusně zabezpečit sokl vašeho domů, podívejte se do naší kategorie dekoračních mozaikových omítek- marmolit. Tyto dekorační omítky patří mezi velmi moderní povrchovou úpravu soklů, které navíc perfektně ochrání váš dům a zajistí bezproblémovou dlouhou životnost omítky. Dekorační omítky nabízí lehkou zpracovatelnost, vysokou odolnost oděru a omytí apod. Mezi nejvíce využívané omítky patří dekorační omítky z barvených křemičitých písků (mozaikové) a přírodních mramorových zrn (marmolit). Aplikace je vhodná například na pilíře, sloupy, sokly, podezdívky, okenní špalety, ale i na povrchovou úpravu kontaktních zateplovacích systémů. V nabídce naleznete širokou škálu odstínů, mixů a zrnitostí, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Sortiment dekoračních (mozaikových) omítek dodáváme v té nejvyšší jakosti a od předních výrobců, kterým je například Mistral Paints s.r.o.

    V kategorii nářadí a příslušenství naleznete veškerý sortiment, který budete potřebovat ke zhotovení nejen vaší fasády, ale i veškerých vedlejších úprav domu.

 

Jedná se například o nářadí pro lití samonivelačních stěrek, vlhkoměry, šroubováky, skoby, zednické naběračky, škrabky na sádrokarton, hoblíky, lžíce, kartáče, míchadla, manipulátory (přísavky), hladítka a špachtle, úhelníky a pokosníky, klíče, korunky a frézky, pily, lopaty, hrabla, kladiva a palice, sekáče, sady bitů, pracovní oděvy, vrtáky, míchací nádoby, tužky a značkovače, pracovní stoly, odlamovací nože, boxy na nářadí, tavné pistole, aplikační pistole, kotouče, vodováhy, metry či příslušenství k nářadí apod. Sortiment nářadí a příslušenství je dodáván pouze od ověřených výrobců a ve vysoké kvalitě.

     Pokud se chystáte vybírat exteriérovou barvu, podívejte se do naší kategorie pestrých barev. Exteriérové barvy slouží na přípravu dekoračních barevných nátěru pro vnější plochy budov. Barvy nabízí velmi rozsáhlé množství odstínů. Při aplikaci barvy na odlišné povrchy dochází také k rozličným konečným efektům. Z toho důvodu se barvy vybírají za pomocí vzorníků. Barvu je ale vždy lepší si vybrat na vlastní oči, proto vám doporučujeme navštívit naší prodejnu, kde pro vás máme pestrou škálu vzorů barev přichystanou k nahlédnutí.    

     V kategorii stěrkových interiérových tmelů nabízíme prvotřídní stěrkové tmely pro jemné vyrovnání vnitřních stěnových a stropních povrchů. Stěrkové tmely se velmi snadno nanáší, jsou vysoce účinné při tmelení, zajišťují perfektní opravu trhlin v omítce, zdivu apod. V nabídce naleznete akrylové tmely, sádry či tmely stěrkové. Jedná se například o profesionální akrylové tmely, jednosložkové těsnící spárovací tmely na bázi akrylové disperze, transparentní akrylové tmely, bezpráškové tmely na sádrokartony či pastovité stěrkové tmely s řadou dalších stěrkových interiérových tmelů. Veškerý sortiment tmelů je dodáván ve špičkové kvalitě a od ověřených výrobců, kterými jsou například Den Braven a Mistra Paints s.r.o.

     Penetrační a základní nátěry vám poslouží v případě zajištění potřebného zpevnění a zvýšení savosti před dalšími povrchovými úpravami. Penetrační nátěry by se měl používat vždy před nanášením finální povrchové úpravy fasády (fasádní omítky) či interiérové barvy. A to i v případě, že se jedná o nové omítky nebo pouze o starší nátěry, protože tak zvýšíte celkovou životnost povrchů. Penetrační nátěry a základní nátěry slouží nejen ke zpevnění podkladu a sjednocení savosti, ale rovněž i ke zvýšení přilnavosti vrchního nátěru. Pokud by základní nátěr či penetrace byla před finální povrchovou úpravou vynechána, hrozí postupem času odlupování omítky či barvy od pokladu. Penetrační a základní nátěry se na stěny natírají stejně jako barva. Je třeba dbát na dokonalém nanesení penetrace, aby byl výsledek co nejúčinější a zamezilo se i případným barevným prosvítajícím skvrnám. V nabídce naleznete speciální penetrační nátěry pod pastovité omítky, hloubkové penetrace pod akrylové a silikonové fasádní barvy či univerzální penetrace pod interiérové a fasádní barvy s řadou dalších produktů. Penetrační a základní nátěry je vždy nutné volit v návaznosti na druhu podkladních vrstev a jejich schopnostech. Sortiment penetračních a základních nátěrů jsou dodávaný ve špičkové kvalitě a od ověřených dodavatelů jako je například Mistral Paints s.r.o.

    Bez laků a olejů se již v dnešní době kvalitní podlahy jen těžko obejdou. Každý ví, že správná péče o dřevěnou podlahu vám v konečném důsledku přinese mnoho benefitů v podobě dlouhé životnosti, dobré odolnosti proti opotřebení, chemikáliím či UV záření atd. Proto je zapotřebí věnovat dřevěných podlahám patřičnou péči, kterou vám jistě vaše podlaha vrátí. V nabídce naleznete řadu doplňků, laky na vodní bázi, oleje na dřeviny v interiéru, plniče či prostředky na údržbu a čistění. Jedná se například o jednosložkové laky v matu či polo-matu, dvou-komponentní laky i na lokální opravy, základní laky na vodní bázi, základní ošetřovače dřevěných podlah, odstraňovače leštěnek na lakované parkety, extrémně odolné vrchní laky na vodní bázi, tužidla, prostředky pro pravidelnou údržbu dřeva, ředitelné laky na parkety a dřevěné podlahy, jednosložkové polyuretanové laky, jednosložkové vodou ředitelné laky, podlahové mýdla pro pravidelné mytí naolejovaných podlah, pojiva pro míchání s pískovým prachem jako plnicí směs do spár a trhlin, směsi rozpouštědel pro přidání do laků, voskové oleje pro ošetření neošetřených dřevěných podlah či řadu základních čistících prostředků pro parkety a dřevěné podlahy apod. Sortiment laků a olejů je dodáván ve vysoké kvalitě a od předních výrobců, jako je například Bona a Sika Cz s.r.o.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu v kategorii barev a laků je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodné barvy, laku či jiného nátěrů rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené produkty z kategorie barev a laků expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech produktů z kategorie barev a laků poskytujeme množstevní slevu. Nakupte u nás sortiment z kategorie barev a laků za nejvýhodnější možnou cenu na trhu. V případě stavebních firem, poskytujeme slevy až do 30% na veškerý sortiment barev a laků.

Proč zakoupit barvy a oleje u nás: 

Barvy a oleje jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. 

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace barev a olejů. 

U nás je možné zakoupitbarvy a oleje za nejlepší možnou cenu na trhu. 

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci barev a olejů, abychom zajistili profesionální zacházení s barvami a oleji. 

Barvy a oleje je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu. 

V této kategorii nabízíme:

 2-komponentní lak transparentní matný je pečetící vrstva na dřevěné podlahy.

2-komponentní polyuretanový uzavírací lak na podlahy matný je pečetící vrstva na dřevěné podlahy. 

Směs rozpouštědel do laku slouží zpomalení schnutí.

 1-složkový lak pro dřevěné podlahy v domácnostech Bona Novia lesklý je podlahový lak. 

1-složkový lak pro dřevěné podlahy v domácnostech Bona Novia matný je podlahový lak.  

1-složkový lak pro dřevěné podlahy v domácnostech Bona Novia polomat je podlahový lak. 

Bona Classic základní lak na vodní bázi na všechny druhy dřevěných podlah je podlahový lak. 

Bona Traffic nejodolnější vrchní lak na vodní bázi pro dřevěné podlahy matný je podlahový lak. 

Bona Traffic nejodolnější vrchní lak na vodní bázi pro dřevěné podlahy polomat je podlahový lak. 

Bona Traffic Natural vrchní lak na ochranu dřevěné podlahy je podlahový lak. 

Bona Traffic tužidlo je podlahový lak. 

Dvousložkový lak na vodní bázi určený pro dřevěné sportovní povrchy lesklý je podlahový lak. 

Dvousložkový lak na vodní bázi určený pro dřevěné sportovní povrchy matný je podlahový lak. 

Dvousložkový lak na vodní bázi určený pro dřevěné sportovní povrchy polomat je podlahový lak. 

Jednosložkový polyuretanový lak na vodní bázi matný je podlahový lak.

Bona Freshen up základní ošetření dřevěných podlah je ochranný prostředek na dřevěné podlahy. 

Bona Remover je čistící prostředek na dřevěné podlahy.

Odstraňovač leštěnek na lakované, parketové, dřevěné a laminátové podlahy je čistící prostředek na dřevěné podlahy. 

Čistící prostředek pro pravidelnou údržbu lakovaných podlah je čistící prostředek na dřevěné podlahy. 

Impregnace na lakované dřevěné podlahy je ochranný prostředek na dřevěné podlahy. 

Podlahové mýdlo pro pravidelné mytí naolejovaných podlah je čistící prostředek na dřevěné podlahy. 

Základní čistící prostředek na dřevěné podlahy je čistící prostředek na dřevěné podlahy. 

Jednosložkový polyuretanový lak na vodní bázi lesklý je podlahový lak. 

Jednosložkový polyuretanový lak na vodní bázi polomatný je podlahový lak. 

Jednosložkový špachtlovací plnící lak je podlahový lak. 

Jednosložkový vodou ředitelný lak na parkety a dřevěné podlahy matný je podlahový lak. 

Jednosložkový vodou ředitelný lak na parkety a dřevěné podlahy lesklý je podlahový lak.

Jednosložkový vodou ředitelný lak na parkety a dřevěné podlahy polomat je podlahový lak. 

Jednosložkový vodou ředitelný základní lak je podlahový lak. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy grafitový je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy hnědý je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy jílový je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy ledový je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy neutrální je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

2-složkový olej Bona Craft s možností lokální opravy popelavý je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

Voskový olej pro úpravu neošetřených dřevěných podlah mat je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

Voskový olej pro úpravu neošetřených dřevěných podlah polomat je směs rostlinných olejů pro impregnaci a ochranu podlah. 

Jednosložkový vodou ředitelný špachtlovací tmel Synteko bílý dub je podlahový tmel. 

Jednosložkový vodou ředitelný špachtlovací tmel Synteko světlé dřevo je podlahový tmel. 

Pojivo pro míchání s pískovým prachem jako plnící směs do spár a trhlin je podlahový tmel. 

Mistral omítkový podklad speciální, penetrační nátěr pod pastovité omítky je univerzální bílá penetrace. 

Mistral Primer Elite hloubková penetrace pod akrylátové a silikonové fasádní bázi je univerzální bílá penetrace. 

Akrylátový tmel bílý spárovací je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Akrylový tmel Den Braven bílý je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Akrylový tmel Den Braven na sádrokartony bílý je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Akrylový tmel Den Braven Transparent je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Akrylový tmel Den Braven Exteriér bílý je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Akrylový tmel Den Braven šedý je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Den Braven akrylový tmel bílý Green Line je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Den Braven bezpáskový tmel na sádrokartony je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Den Braven Finish tmel na sádrokartony je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Mistral Massa S pastovitý stěrkový tmel pro interiér je tmel na akrylátové bázi pro malíře. 

Mistral barevné písky A slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky B slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky C slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky D slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky E slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky F slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky G slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky H slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky J slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky L slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky M slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky R slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky T slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral barevné písky V slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mistral mozaiková dekorativní omítka slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAA slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AABH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AABR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AABV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AACC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AACJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AACV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AADV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAHJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAJV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AALV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AARH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín AAVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBB slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACDH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACDV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACCH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACJV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACLV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACRJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACRV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ADCL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ADRH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ADTH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ADTJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACHJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín ACHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín BBBB slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín CCCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín DDDD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín HHHH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín JJJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín LLLL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín RRRR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín TTTT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Mozaiková omítka Mistral odstín VVVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

Den Braven fasádní páska oranžová je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven reflexní fólie je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven bariérová páska červeno-bílá je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven kobercová je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven oboustranně lepící páska je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven malířská páska modrá je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven maskovací krepová páska je nezbytná součást malířské výbavy.

 Den Braven Red Line kobercová oboustranně lepící páska je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven Red Line univerzální textilní páska je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven samolepící mřížka na sádrokarton je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven skelná bandáž na SDK je nezbytná součást malířské výbavy. 

Den Braven STRONG fasádní páska oranžová je nezbytná součást malířské výbavy.

 Den Braven výstražná lepící páska žluto-černá pravá je nezbytná součást malířské výbavy. 

Lepící páska oboustranná, textilní nosič, armovaná je nezbytná součást malířské výbavy. 

Držák na malířský váleček je nezbytná součást malířské výbavy. 

Miska na váleček je nezbytná součást malířské výbavy. 

Mřížka stírací je nezbytná součást malířské výbavy. 

Souprava váleček Vestan a držák je nezbytná součást malířské výbavy. 

Štětec plochý střední je nezbytná součást malířské výbavy. 

Štětec plochý zárohový je nezbytná součást malířské výbavy. 

Štětka tapetovací je nezbytná součást malířské výbavy.

Štětka zednická kulatá je nezbytná součást malířské výbavy. 

Teleskopická tyč, univerzální hliníková je nezbytná součást malířské výbavy. 

Váleček molitanový pro drát, kulatý je nezbytná součást malířské výbavy. 

Váleček molitanový pro drát, rovný je nezbytná součást malířské výbavy. 

Váleček polyaryl, vlas je nezbytná součást malířské výbavy. 

Mistral omítka pastovitá siliko-silikátová je silikonová fasádní omítka. 

Mistral omítka pastovitá siliko-silikátová tónovatelná je silikonová fasádní omítka. 

Mistral omítka silikon pastovitá siliko-silikátová je silikonová fasádní omítka. 

Mistral omítka pastovitá silikonová je silikonová fasádní omítka. 

Lepidlo na parkety je vysoce účinné lepidlo na tapety. 

Den Braven podlahový epoxy nátěr šedý je vysoce účinný epoxidový nátěr. 

Epoxidová samonivelační stěrka je vysoce účinný epoxidový nátěr. 

Epoxidový penetrační nátěr je vysoce účinný epoxidový nátěr. 

Epoxidový podlahový nátěr na vodní bázi je vysoce účinný epoxidový nátěr. 

Podlahový eppoxidový nátěr na rozpouštědlové bázi je vysoce účinný epoxidový nátěr. 

Podlahový epoxidový nátěr na rozpouštědlové bázi je vysoce účinný epoxidový nátěr.

 Bílá silikonová fasádní barva s vysokou kryvostí Mistral je fasádní silikonová barva s vysokou kryvostí. 

Bílá silikonová fasádní barva s vysokou kryvostí Mistral Pro Mix je fasádní silikonová barva s vysokou kryvostí. 

Bílá silikonová fasádní barva tónovatelná s vysokou kryvostí Mistral je fasádní silikonová barva s vysokou kryvostí.

Akrylová fasádní barva Mistral je kvalitní akrylátová fasádní barva tónovatelná.

Akrylová fasádní barva Mistral bílá je kvalitní akrylátová fasádní barva tónovatelná. 

Akrylová fasádní barva Mistral Fasade bílá je kvalitní akrylátová fasádní barva tónovatelná. 

Akrylová fasádní barva Mistral Fasade Praktik bílá je kvalitní akrylátová fasádní barva tónovatelná. 

Otěruvzdorná matná tónovatelná pro mix barva Mistral je kvalitní bílá interiérová barva.

Omyvatelná matná disperzní barva tónovatelná pro mix je kvalitní bílá interiérová barva. 

Bílá interiérová barva Mistral je kvalitní bílá interiérová barva. 

Vysoce bílá disperzní barva pro interiéry je kvalitní bílá interiérová barva. 

Bílá voudouředitelná barva Mistral s vysokou kryvostí je kvalitní bílá interiérová barva. 

Alkydový olej pro dřevěné podlahy až po vysoké zatížení je tónovací olej na dřevěné podlahy. 

Alkydový olej pro dřevěné podlahy pro vysokou zátěž je tónovací olej na dřevěné podlahy. 

Lněný olej pro dřevěné a parketové podlahy s vysokým zatížením je tónovací olej na dřevěné podlahy. 

Olej na pravidelnou údržbu dřevěných a korkových podlah je tónovací olej na dřevěné podlahy. 

Palubkový olej pro základní ošetření dřevěných teras a balkónů je tónovací olej na dřevěné podlahy. 

Tónovací pasta do podlahových olejů bílé dřevo zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů ebenové dřevo zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů mahagon zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů ocelově modrá zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů olivová zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů růžové dřevo zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Tónovací pasta do podlahových olejů teak zvýrazňuje kresbu dřevního vlákna. 

Dvousložkový lak pro povrchy s vysokou zátěží lesklý je vytvrzující lak pro povrchy s vysokou zátěží. 

Dvousložkový lak pro povrchy s vysokou zátěží matný je vytvrzující lak pro povrchy s vysokou zátěží. 

Dvousložkový lak pro povrchy s vysokou zátěží polomat je vytvrzující lak pro povrchy s vysokou zátěží. 

Jednosložkový podlahový lak lesklý je podlahový lak na bázi rozpouštědel. 

Jednosložkový podlahový lak polomat je podlahový lak na bázi rozpouštědel. 

Pružný polyuretanový uzavírací lak do exteriéru je tvrdnoucí lak na dřevěné podlahy. 

Olej na pravidelnou údržbu dřevěných a korkových podlah je určený k pravidelné údržbě dřevěných a korkových podlah.

ČÍST VÍCEZabalit
Interiérové barvy

Velmi kvalitní barvy pro interiéry. Nabízíme vám namíchání v našem míchacím centru z široké palety vzorníků.

Fasádní barvy

Široký sortimenty fasádních barev s možností namichání konkrétního odstínu v našem míchacím centru.

Nátěry betonu

Nátěry chránící beton před vlivem soli, vlhkosti, vzduchu a zvyšují také mechanickou odolnost.

 

Lepidla na tapety

Lepidla na tapety

 

     Nabízíme široký sortiment lepidel, které perfektně přilepí tapety na vaši stěnu. Chcete nalepit tapety a hledáte kvalitní tapetová lepidla? Lepidla mají výrazný vliv na efekt výsledného tapetování více, než by se mohlo na první dojem jevit. Pokud bychom použili lepidlo s nízkou lepicí sílou, tapeta z největší pravděpodobnosti odpadne ze zdi již po několika dnech. Nenecháme-li pro změnu papírovou tapetu patřičně nabobtnat, objeví se pod ní nevzhledné bublinky. Je tedy zapotřebí se pečlivě řídit pokyny daného výrobce a lepidlo vybrat i dle druhu tapety, kterou budeme na stěnu lepit. V naší nabídce naleznete velmi kvalitní lepidla, která jsou určena k lepení různých typů tapet- vliesové, papírové či vinylové apod. Vývoj chemického průmyslu poskytl hodnotný posun i pro tapetová lepidla. V současných letech se drtivá většina tapetových lepidel produkuje z celulózy. Celulóza je rovněž polysacharid (shodně jako škrob), jenž tvoří konstrukci kostry rostlinných vláken a buněk. Disperzní tapetová lepidla a celulozová lepidla jsou silnější. Tapetové lepidla, která mají ve svém obsahu celulózu se nedají použít na veškeré druhy tapet. Silná látka u disperzních lepidel je polyvinyl-acetát. Tapetová lepidla na bázi umělých hmot vytváří účinnější lepené vazby. Doporučujeme je používat zpravidla na tapety uchovávající své rozměry. Využívají se zejména pro posílení lepidel vyrobených z methyl-celulózy. Veškerý sortiment lepidel na tapety odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od ověřených výrobců.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu lepidel na tapety je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich široký výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného lepidla na tapety rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená lepidla na tapety expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech lepidel na tapety poskytujeme množstevní slevu. Nakupte u nás lepidla na tapety za nejlepší možnou cenu na trhu. V případě stavebních firem, poskytujeme slevy na veškerý sortiment lepidel až do 30%. Lepidla určená pro lepení papírových, vinylových a jiných tapet.

Fasádní omítky

Fasádní omítky v mnoha provedeních.

Míchací centrum

V našem míchacím centru vám na počkání namícháme barvu dle mnoha vzorníků.

Dekorační mozaikové omítky marmolit

Nabízíme mozaikové omítky jako hotové produkty, stejně tak vám můžeme nakombinovat jednotlivé barvy na přání.

Interiérový stěrkový tmel

Stěrkové tmely pro jemné vyrovnání vnitřních stěnových a stropních povrchů.

Penetrační a základní nátěry

Penetrační a základní nátěry určené pro přípravu podkladu k dalšímu opracování. Zvyšuje savost, zpevňuje jej atd.

Podlahové laky a oleje

Přípravky vhodné pro moření, lakování a olejování podlah a nábytku.

Soklové lišty

 

Soklové lišty