Dekorační mozaikové omítky marmolit

Dekorační mozaikové omítky (marmolit)

Nabízíme vám dekorační mozaikové omítky (marmolit), které vám nejen umíme nabídnout, ale také i realizovat jejich aplikaci na váš dům. Dekorační mozaikové omítky (marmolit) patří mezi obzvlášť moderní povrchovou úpravu, která má vysokou životnost a perfektně ochrání váš dům. Dekorační mozaikové omítky (marmolit) se využívají pro vytváření finální vrstvy soklů, venkovních fasád nebo i pro interierové povrchy stěn. Dekorační mozaikové omítky (marmolit) jsou vyrobeny zpravidla z křemíkové či žulové tříště, jsou barevně stálé a velmi úspěšně dokáží odolávat povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, takže se výborně hodí do míst, které jsou vysoce namáhané. V naší nabídce naleznete (marmolit) dekorační mozaikové omítky různých stupních barevnosti, dle vzorníku. Aplikace dekorační mozaikové omítky (marmolitu) není nijak náročná, je ale zapotřebí dodržet správné technologické postupy, aby její funkčnost a životnost byla co nejdelší, protože v opačném případě, by mohlo dojít k poškození a to například k odlupování z obvodové stěny nebo spodní části soklu. Pokud se chystáte realizovat aplikaci dekorační mozaikové omítky na váš dům a nejste si jisti s výběrem a potřebujete odbornou pomoc při realizaci, neváhejte kontaktovat naše specialisty, rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Realizaci, která je vedena pod ochranou zkušených řemeslníků a odborné poradenství, které je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kdy jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené dekorační mozaikové omítky (marmolit) expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech dekoračních mozaikových omítek (marmolitu) poskytujeme množstevní slevu.

Proč zakoupit dekorační mozaikové omítky u nás: 

Dekorační mozaikové omítky jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace dekoračních mozaikových omítek. U nás je možné zakoupit dekorační mozaikové omítky za nejlepší možnou cenu na trhu. Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci dekoračních mozaikových omítek, abychom zajistili profesionální zacházení s dekoračními mozaikovými omítkami. Dekorační mozaikové omítky je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod. Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Mistral barevné písky A slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky B slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky C slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky D slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky E slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky F slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky G slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky H slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky J slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky L slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky M slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky R slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky T slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral barevné písky V slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mistral mozaiková dekorativní omítka slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAA slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAAL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AABH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AABR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AABV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AACC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AACJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AACV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AADV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAHJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAJV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AALV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AARH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín AAVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBB slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABBV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABDV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABCH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABLV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABRV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ABTV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACDH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACDV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACCH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACJV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACLV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACRJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACRV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ADCL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ADRH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ADTH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ADTJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACHJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín ACHV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín BBBB slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín CCCC slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín DDDD slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín HHHH slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín JJJJ slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín LLLL slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín RRRR slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín TTTT slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.

Mozaiková omítka Mistral odstín VVVV slouží k povrchové úpravě soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru. 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:178 produktů
Mistral barevné písky A 3,5kg
-10 %
Skladem 17 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky B 3,5kg
-10 %
Skladem 14 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky C 3,5kg
-10 %
Skladem 11 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky D 3,5kg
-10 %
Skladem 14 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky E 3,5kg
-10 %
Skladem 2 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky F 3,5kg
-10 %
Skladem 13 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky G 3,5kg
-10 %
Skladem 2 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky H 3,5kg
-10 %
Skladem 3 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky J 3,5kg
-10 %
Skladem 10 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky L 3,5kg
-10 %
Skladem 4 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky M 3,5kg
-10 %
Skladem 7 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky R 3,5kg
-10 %
Skladem 4 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky T 3,5kg
-10 %
Skladem 3 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral barevné písky V 3,5kg
-10 %
Skladem 9 bal
Barevný písek pro dekorativní kamínkové omítky pro sokly na vnější i vnitřní povrchy.
113,90 Kč94,13 Kč bez DPH
Mistral Mozaiková dekorativní omítka 10kg (základ 3kg)
-10 %
Skladem 6 bal
Dekorativní kamínková omítka pro sokly.
736,20 Kč608,43 Kč bez DPH
Mistral Mozaiková dekorativní omítka 20kg (základ 6kg)
-10 %
Skladem 6 bal
Dekorativní kamínková omítka pro sokly.
1 252,40 Kč1 035,04 Kč bez DPH
Mistral Renovační nátěr na mozaikové omítky 1kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
323,20 Kč267,11 Kč bez DPH
Mistral Renovační nátěr na mozaikové omítky 5kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
1 796,90 Kč1 485,04 Kč bez DPH
Mozaiková omítka Mistral odstín AAAA 10kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Povrchová úprava soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.
1 154,30 Kč953,97 Kč bez DPH
Mozaiková omítka Mistral odstín AAAA 20kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Povrchová úprava soklů, podezdívek, sloupů a okenních špalet v exteriéru i interiéru.
1 979,80 Kč1 636,20 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty