Lišty Profily

Balkonové lišty

Profily zajišťují odvod vody z teras a balkonů. Dodáváme je s okapničkou i bez okapničky. Z větší části jsou balkonové lišty výraběné z odolného hliníkového plechu, který se dále lakuje do různých odstínů. Ke všem lištám dodáváme také komponenty, které vám usnadní stavbu, zakončení a montáž lišt.

Lišty k ochraně rohu

Profily určené pro ochranu vnějších rohů. Lišty dodáváme jak pod obklad tak k dodatečnému uchycení. Tvar profilů je buďto čtvercový nebo do tvaru L. Vyrábí ze mnoha materiálů jako je hliník, PVC, ale nejběžnější je nerez. U nerezových si také můžete vybrat z mnoha povrchových úprav jak je kartáčovaná nebo vysoce leštěná. 

Vanové lišty

Vanové lišty slouží k ochraně proti zatečení vody za vanu a k zakrytí spáry. Nejčastějším materiálem u vanových lišt je PVC v mhoha barvách. Vanové lišty dodáváme jak pod obklad tak k dodatečnímu uchycení.

Dekorativní lišty

Specifickou kategorií jsou dekorativní lišty z flexi polyuretanové pěny. Jednotlivými komponenty těchto lišt jsou dveřní a okenní rámy, stropní lišty a dekorace, nástěnné lišty a dekorace.

Okenní lišty

Používá se k dokončení a maskování spár v rozích u oken a parapetů.

Schodové lišty

Pro schody kde byla použita dlažba dodáváme schodové lišty. Tyto lišty slouží k ochraně dlažby před poškozením a také ochraně před uklouznutím. V naší nabídce naleznete lišty převážně z hliníku jak klasickém tak eloxovaném provedení.

Profily a lišty pro LED osvětlen

LED lišty slouží k vedení LED pásky. Lišty se vyrábí v rovném provedení, k umístění do rohu. Ke každí liště dodáváme také komponenty jak mléčné, matné či transparentní krytky.

Lišty pro kuchyňské desky

Profily určené k ukončení pracovních kuchyňských desek.                                    

Spádový profil do sprchového koutu

 

                                     

Dilatační lišty

Dilatační spáry jsou ze statického a konstrukčního hlediska nutné pro rozdělení stavby na jednotlivé stavební části tak aby nedocházelo k jejich nadměrnému zatížení. Dilatační lišty dodáváme pro uchycení pod obklad nebo jako šípové do betonu.

Soklové lišty

Podlahové soklové lišty se používají k hladkému zakončení podlahy u stěn, kromě funkčního a estetického hlediska vám pomohou také ochránit podlahu před vlhkostí a poškozením. Soklové lišty vám nabízíme v mnoha materiálech (MDF soklové lišty, hliníkové soklové lišty, aj.).

Soklové lišty

 

Soklové lišty