Půjčovna nářadí a strojů

Jako novinku pro Vás připravujeme PŮJČOVNU se širokým výběrem profesionálního NÁŘADÍ a STROJŮ.
 Navštivte nás, poradíme a pomůžeme Vám s vhodným výběrem.

Domácí kutil i profesionální řemeslník se neobejdou bez kvalitních pomůcek. Proto nabízíme v naší půjčovně stavebního nářadí a strojů profesionální přístroje k zapůjčení za výhodnou cenu.

Stavební nářadí a stroje pro všechny typy řemeslnických prací si můžete objednat v naší půjčovně stavebního nářadí a strojů. Sami si určíte, na jak dlouho si přejete daný přístroj zapůjčit a dodací služba vám ho přiveze na místo určení, pokud si ovšem nebude chtít vyzvednout přístroj přímo v naší půjčovně stavebního nářadí a strojů. V případě zájmu je možné se přijet na daný stroj podívat a vybrat si ho přímo v půjčovně stavebního nářadí a strojů.

Nabízíme stavební techniku pro všechny typy řemeslnických prací k zapůjčení v naší půjčovně stavebního nářadí a strojů. Například na bourání, vrtání nebo nastřelování. V tomto případě se jedná o zapůjčení nejrůznějších kladiv ať už vrtacích (třeba na jádrové vrtání), bouracích, sekacích nebo i kombinovaných v půjčovně stavebního nářadí. Dále nabízíme pomůcky na řezání např. řezačky cihel, betonu, kamene, na dlažbu či obklady, kovů, dřeva, plastů, polystyrenů, SDK i asfaltu. Stejně tak nejrůznější drážkovací stroje i vysavače. K dostání je v naší půjčovně stavebního nářadí i stavební technika na broušení a hoblování např. brusky na beton, rotační talířové brusky, okrajové brusky na podlahy, průmyslové vysavače a odsávače. Dále vibrační a hutnící stroje jako jsou vibrační desky, vibrační válce nebo tlumící podložky pod vibrační desky. Nabízíme v půjčovně stavebního nářadí a strojů i různé přístroje na měření a diagnostiku např. lasery, optické nivelační přístroje, diagnostické přístroje i dálkoměry.

Dále v půjčovně stavebního nářadí a strojů nabízíme elektrocentrály, topidla, kompresory, nařídí pro zedníky a malíře, pro podlaháře i nářadí na zpracování betonu.

Je samozřejmé, že s každou stavbou souvisí hluk a nepořádek, a my jsme i toho dobře vědomi. Proto je v naší půjčovně stavebního nářadí a strojů možné zapůjčit i různou techniku na čištění a odsávání jako jsou vysokotlakové čističe, průmyslové vysavače a odsávače.

Zároveň přímo na prodejně nebo v e-shopu nabízíme stavební materiály a příslušenství, které byste mohli potřebovat k úspěšné realizaci vašeho projektu. V případě jakýchkoli otázek ohledně půjčování stavebního nářadí a strojů nebo i samotné stavby, je možné nás kontaktovat prostřednictvím emailu nebo se domluvit na osobní schůzce.

 

ČÍST VÍCEZabalit
Bourání, vrtání, nastřelování

Bourací kladiva | Jádrové vrtání

Vrtací a kombinovaná kladiva

 

 

Úhlová bruska, rozbrušovací pily, drážkovací fréza, půjčovna

Řezačky cihel, betonu, kamene

Řezačky dlažby, obkladu

Řezačky kovu | Řezačky dřeva, plastu

Řezačky polystyrenu, SDK | Řezačky asfaltu

Broušení a hoblování

Brusky na beton | Rotační talířové brusky

3-kotoučové podlahové brusky

Okrajové brusky na podlahy

Průmyslové vysavače | Odsávače

Čištění, odsávání, odvlhčovače vzduchu

Vysokotlakové čističe

Průmyslové vysavače | Odsávače

Měření a diagnostika

Lasery | Optické nivelační přístroje

Diagnostické přístroje | Dálkoměry

 

Soklové lišty

 

Soklové lišty