Filtrační křemičitý písek

Filtrační křemičité písk

     Nabízíme široký sortiment filtračních křemičitých písků, které se využívají k filtraci vody a jsou vyráběny pokročilou technologií vstupního opracování. Při výrobě je materiál sušen, proplachován a přesíván tak, aby byla zajištěna co nejlepší kvalita s pokud možno co nejnižším obsahem prachu. Filtrační křemičité písky jsou atestovány a zdravotně nezávadné. Bazénová písková filtrace má za úkol oddělovat nečistoty za pomocí křemičitého písku, který působí protékající bazénové vodě odpor a zachycuje tak velké množství nečistot, které se nacházejí v bazénu. Čistá voda se poté do bazénu vrací zpět. Pískové filtrace patří mezi nejvyhledávanější bazénové filtrace. Filtrační křemičité písky jsou vhodné do všech filtracích zahradních bazénů. Tyto pískové filtrace jsou díky svým výhodám oblíbenější než kartušové filtrace. Jako hlavní přednosti filtračního zařízení, kde je použit křemičitý písek, je velmi snadná údržba, vysoký výkon s dlouhou životností. V nabídce naleznete vysoce kvalitní sušené filtrační písky určené k filtraci vody a pro úpravu pitné vody. Filtrační křemičité písky nabízíme v různé zrnitosti od 0,4- 1,6 mm ve 25 Kg pytlích. Druh křemičitého písku je obzvlášť důležitý. V našem sortimentu filtračního křemičitého písku jsme podle vlastních zkušeností a posudků zahrnuli jen takové křemičité filtrační písky, které jsou velice kvalitní a vyhovují požadavkům na vhodnou zrnitost, díky kterému docílíte nejlepšího možného účinku. Naše společnost vám nabízí vysokou kvalitu zpracování, vynikající ceny a individuální přístup. Veškerý sortiment filtračních křemičitých písku odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců, kterým je například Sand systém s.r.o

     Hlavní výhodou našeho sortimentu filtračních křemičitých písků je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného filtračního křemičitého písku rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené filtrační křemičité písky expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech filtračního křemičitého písku poskytujeme množstevní slevu.

Písky určené k filtraci vody jsou vyráběny pokročilou technologií vstupního opracování. Při výrobě je materiál proplachován, sušen a přesíván tak, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita a pokud možno co nejnižší obsah prachu. Zboží, které dodáváme jsou atestované a zdravotně nezávadné.

V této kategorii nabízíme:

Kvalitní filtrační křemičitý písek určený k filtraci vody s atestem pro styk s pitnou vodou.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty
Filtrační písek 0,4-0,8mm 25kg
-15 %
Skladem 15 bal
Kvalitní sušené filtrační písky určené k filtraci vody. Atest pro styk s pitnou vodou.
192,90 Kč159,42 Kč bez DPH
Filtrační písek 0,6-1,2mm 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Kvalitní sušené filtrační písky určené k filtraci vody. Atest pro styk s pitnou vodou.
225,10 Kč186,03 Kč bez DPH
Filtrační písek 0,8-1,2mm 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Kvalitní sušené filtrační písky určené k filtraci vody. Atest pro styk s pitnou vodou.
225,10 Kč186,03 Kč bez DPH
Filtrační písek 1-1,6mm 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Kvalitní sušené filtrační písky určené k filtraci vody. Atest pro styk s pitnou vodou.
225,10 Kč186,03 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty