Elektro a osvětlení

Elektrické podlahové vytápění

Elektrické podlahové vytápění je nejvhodnější a nejrozšířenější způsob vytápění podlah. Elektrické vytápění se oproti dříve roazšířenému teplovodnímu vytápění vyznačuje vyšší flexibilitou, snazší monžtáží a jsou cenově výhodnější.

 

 

Kabely

V našem eshopu nabízíme různé kabely a vodiče prověřených značek (např. CYKY, SCY JYTY) v různých parametrech. 

Elektroinstalační krabice

V našem eshopu nabízíme elektoinstalační krabice tůzných typů. K dostání jsou elektoinstalační krabice pod omítku, do dutých stěn, do zateplení, do betonu a stejně tak podlahové krabice. Všechny elektroinstalační krabice jsou odebírány od prověřených výrobců. 

Svorky a svorkovnice

V našem eshopu nabízíme různé svorky a svorkovnice. Svorky a svorkovnice se používají k propojení vodičů. K dostání jsou svorky a svorkovnice různých druhů (řadové svorky, WAGO svorky a přístrojové svorkovnice).

Hromosvody a uzemnění

V našem eshopu nabízíme kvalitní komponenty pro hromosvody a uzemnění od prověřených výrobců z různých materiálů (např. FeZn, DEHN nerez).

Domovní spínače a zásuvky

V našem eshopu nabízíme různé druhy domovních spínačů, zásuvek a podobných produktů. Preferovaná značka je UNICA.

Elektroinstalační rozvaděče

V našem eshopu nabízíme elektroinstalační rozvaděče různých druhů a typů.

Modulové jističe či přístroje slouží jako jištění světelných a zásuvkových obvodů. V našem eshopu nabízíme různé druhy jističů od prověřených výrobců (např. HAGER nebo EATON) za výhodnou cenu.

 

Svítidla

V našem eshopu nabízíme různá svítidla, převážně typu LED. K dostání jsou přisazená LED světla, vestavná LED světla, LED pásky různých typů a stejně tak lED žárovky.

Soklové lišty

 

Soklové lišty