Ochrana a ošetření betonových podlah a cementových pov

Ochrana a ošetření betonových podlah a cementových povrchů

     Nabízíme široký sortiment nátěrů sloužících k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů. Beton je v mnoha ohledech jedinečný materiál. Ačkoli má mnoho výhodných vlastností a díky relativně nízké ceně se využívá opravdu často, určitě není všemocný. Aby dlouhodobě plnil svou funkci a efektivně odolával i vnějším povětrnostním vlivům, potřebuje přiměřenou ochranu. Betonovým povrchům, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a dalším podmínkám agresivního okolí, hrozí potenciální riziko, že se na nich vyskytnou korozivní poškození. Základem pro vznik takových destruktivních jevů je pórovitost betonu, přesněji cementového kamene. Přes póry totiž agresivní látky z vnějšího prostředí pronikají do betonu. Stěny pórů tvoří velkou plochu, kde mohou probíhat nežádoucí chemické procesy mezi vnějšími agresivními substancemi a produkty hydratace. Přestože na vnitřní podlahové betonové povrchy nepůsobí takové agresivní vlivy, jako ve venkovním prostředí, v posledních letech stále častěji ošetřujeme i ty. Důvodů je několik - ošetřením povrchu zabráníme prašnosti betonu, usnadníme se čištění podlah, ochráníme beton před agresivními látkami, zlepší se chemická odolnost i odolnost proti oděru ve srovnání s neupraveným betonem atd.

V nabídce naleznete průhledné roztoky akrylátového polymeru pro vytvrzování a těsnění směsí, které se používající pro optimální vytvrzování a utěsnění čerstvých betonových podlah a konstrukcí, transparentní povrchová tvrdila- prachotěsné těsnící a vytvrzovací směsi pro beton či ochranné nástřiky pro povrchy betonových konstrukcí a cementových opravných malt, které poskytují zvýšenou ochranu proti

vsakování vody, olejů apod. Veškerý sortiment nátěrů k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců, kterým je například Sika.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu nátěrů k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného nátěrů k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené nátěry k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech nátěrů k ochraně a ošetření betonových podlah a cementových povrchů poskytujeme množstevní slevu.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:8 produktů
Sikafloor ProSeal 10 W (Aquabex)
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Vodou ředitelný prostředek na bázi akrylátové disperze určený pro ochranu a ošetření čerstvých betonových povrchů.
3 665,60 Kč3 029,42 Kč bez DPH
Sikafloor ProSeal 12 (Panbexil)
-29 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Roztok čiré akrylátové pryskyřice, který vytvrzuje, utěsňuje a ošetřuje povrch betonu.
1 558,80 Kč1 288,26 Kč bez DPH
Sikafloor CureHard LI (Lithixil)
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
10 490,70 Kč8 670,00 Kč bez DPH
Sikafloor CureHard GL (Glossil)
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
10 051,00 Kč8 306,61 Kč bez DPH
Sikafloor ProSeal 22
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Prostředek na vytrvzení, utěsnění a ošetření betonových povrchů na bázi čiré akrylátové pryskyřice.
13 967,00 Kč11 542,98 Kč bez DPH
Ochranný nátěr na beton Sikagard 680 S  Betoncolor bezbarvý
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Ochranný nátěr na bázi akrylátové disperze pro ochranu betonu a barevné sjednocení povrchu.
8 734,00 Kč7 218,18 Kč bez DPH
Ochranný nátěr na beton Sikagard 680 S  Betoncolor RAL 7032 12kg
-15 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Ochranný nátěr na bázi akrylátové disperze pro ochranu betonu a barevné sjednocení povrchu.
13 853,90 Kč11 449,50 Kč bez DPH
Pastovitý separační prostředek na ošetření pohledových betonů Sika Separol S-5 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
10 064,10 Kč8 317,44 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty