Cemflow a cemflow look lité podlahy

Nezávazný poptávkový formulář

Typ objektu
Plocha podlahy (m²)
Orientační termín
Tloušťka potěru
mm
Zvolte Okres
Obec (pro cenu dopravy)
Jméno a příjmení
Telefon
Email
Příloha:
ANO, bude se zalévat podlahové topení
Odeslat

Lité podlahy CEMFLOW

Proč zvolit litou cementovou podlahu CEMFLOW právě od nás?

   Litá cementová podlaha CEMFLOW je díky svým kladům velice oblíbenou a v dnešní době nejvíce používanou litou cementovou podlahou, a to zejména v místech, kde je vyšší vlhkost. Naše firma se zaměřuje na realizace a dodávky nejkvalitnějších litých cementových podlah CEMFLOW od předních výrobců betonu jako je Českomoravský beton nebo MFC - Morfico. Při své práci využíváme nejvyspělejších technologií a normovaných postupů práce, což nám umožňuje vytvářet naprosto rovné lité podlahy. Pojďme se nyní podívat na důvody, proč by právě pro vás mohla být tato podlaha tou správnou volbou.

Co je litá cementová podlaha CEMFLOW?

Litá cementová podlaha CEMFLOW je samonivelační litý potěr s ověřenou unikátní recepturou na bázi cementového pojiva a speciálních přísad. Obsah jemných částic cementu (s maximální velikostí zrna 8 mm) a příměsi (jemně mletého vápence) musí být asi 600 kg. K dosažení dobré tekutosti se použila Superplastifikační přísada na bázi modifikovaných polykarboxylátů a provzdušňující přísada. Redukci vzniku smršťování zajišťují přísady proti smršťování, které ho redukují o 40%. Množství cementu je dáno požadovanou třídou pevnosti, které lze rozdělit do tří pevnostních skupin: 

  • CT – C20 – F4 (obchodní značka CEMFLOW® CF20)

  • CT – C25 – F5 (obchodní značka CEMFLOW® CF25)

  • CT – C30 – F6 (obchodní značka CEMFLOW® CF30)

Výhody cementových litých podlah CEMFLOW

  • menší pracnost, samonivelační efekt s výrazně lepší rovinností podlahy
  • dokonalé obalení trubek podlahového topení
  • snížení tloušťky konstrukce, menší zatížení stropní konstrukce
  • odpadá vyztužování kari sítěmi a případně další vyrovnávací procesy
  • lepší mechanické vlastnosti (potěr je pochozí již po 24 hodinách)
  • na realizaci stejné plochy je potřebný osminásobně kratší čas 

Jaké mají využití cementové podlahy CEMFLOW v praxi?

   Lité cementové podlahy CEMFLOW zpravidla použijeme v takových místech, kde není možné použít anhydritové podlahy. Jedná se o místa se zvýšenou vlhkostí jako jsou například prádelny, sklepy, umývárny, sauny, vnitřní bazény atd. Lité cementové podlahy CEMFLOW lze podle třídy pevnosti použít jako součást souvrství podlah, na vyrovnávající vrstvy podlah při rekonstrukcích objektů, na zalití podlahového topení, jakož i na vytvoření finální vrstvy v méně zatěžovaných prostorách, jakými jsou sklepy, domácí dílny, garáže a podobně nebo jako podklad pro téměř jakoukoli finální nášlapnou vrstvu jako je například: dlažba, PVC, parkety, plovoucí podlahy, koberce a podobně. Využití tedy naleznou i v místech jako jsou obývací pokoje, kuchyně, koupelny, dětské pokoje, chodby, komerční prostory atd.

Úspora času a nákladů díky litým cementovým podlahám CEMFLOW?

   Ano, lité cementové podlahy CEMFLOW jsou vynikající volbou z důvodu rychlosti realizace lití a tím značné úspory nákladů a času. Za den je možné vylít plochu až 1000 m2, což ušetří vaše náklady spojené s časovou náročností. Další úsporou jsou náklady, kdy není nutné vyztužování kari sítěmi nebo případného stěrkování. Po vylití cementové podlahy CEMFLOW zůstane dokonale rovná podlaha s rovinností ± 2 mm / 2m. Na stavbě navíc není potřebná voda ani proud, takže v konečném součtu všem úspor se můžete těšit na opravdu zajímavou cenu a velmi krátký čas realizace. Po vylití cementové podlahy CEMFLOW na stavbě nezůstává žádný zbytkový materiál a nepořádek. Namíchaná směs v konzistenci a kvalitě připravené přímo pro pokládku se na stavbu dopraví v tekuté podobě autodomíchavači a přečerpává se hadicemi pomocí šnekového čerpadla, což zaručí velmi šetrnou a čistou práci. Pokud tedy stavba obsahuje již dokončené stavební práce, není třeba se obávat jejich poškození.

     Pokud jste se rozhodli pro realizaci a zajímá vás kalkulace vaší zakázky, napište našim odborníkům nebo vyplňte nezávaznou kalkulaci, kdy vás budeme kontaktovat a vše s vámi podrobně probereme. (Cena se odvozuje od množství a typu použitého materiálu na jeho zalití, přípravě podkladu apod.)

   Neváhejte náš kontaktovat, naši specialisté vám rádi poradí vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu a realizaci v dohodnutém termínu. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, Vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které můžete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené lité cementové podlahy CEMFLOW expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech litých cementových podlah CEMFLOW poskytujeme množstevní slevu.

 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:6 produktů
Litý cementový samonivelační potěr cemflow CF 20
Běžně do 3 prac. dnů
Lité podlahové hmoty.
7 639,70 Kč6 313,80 Kč bez DPH
Litý cementový samonivelační potěr cemflow CF 25
Běžně do 3 prac. dnů
Lité podlahové hmoty.
7 894,40 Kč6 524,30 Kč bez DPH
Litý cementový samonivelační potěr cemflow CF 30
Běžně do 3 prac. dnů
Lité podlahové hmoty.
8 149,80 Kč6 735,37 Kč bez DPH
Lití cementové podlahy cemflow
78,40 Kč70,00 Kč bez DPH
Lití cemflow look podlahy
156,80 Kč140,00 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty