Kamenné koberce


    Kamenné koberce

Kamenný koberec představuje novou a velmi moderní technologii pro úpravu povrchů. Jde o dekorativní a odolný povrch, určený především pro úpravu podlah v exkluzivních prostorách, ale i na úpravu ploch, jako jsou prodejny, rodinné domy, hotelové haly, autosalony, lázně, kavárny, lodžie, balkóny a podobně.  Jeho další využití naleznete i v okolí bazénů a to vzhledem k jeho vodo-propustnosti, na renovaci starých betonových ploch, zkrášlení chodníků, teras, příjezdových cest, schodišť atd. Populární je jeho použití i v kuchyni, na chodbách, v koupelnách, v zimních zahradách atd. Výhodou kamenného koberce je zejména to, že na výběr máte množství variant, a to nemluvíme jen o barvě. Vybrat si můžete matnou, lesklou či protiskluzovou alternativu koberce a sami rozhodnete i o jeho tloušťce. Nemusíte se tedy bát, že byste váš nový kamenný koberec nedokázali sladit s interiérem. Kamenný koberec se nanáší na samonosný podklad (beton, potěr s minimální vrstvou 4,5 cm, polymerbeton s minimální vrstvou 1,5 cm, kovy, některé plasty). Kamenný koberec lze použít v interiéru i exteriéru. Podkladní konstrukce musí izolovat proti působení zemní vlhkosti. Kamenný koberec je vhodný a velmi estetický prvek s vynikajícími vlastnostmi jako jsou vodo-propustnost, celistvost (při správné aplikaci se nevytvářejí kaluže ani žádné nerovnosti), mrazuvzdornost, nevyžadují žádnou speciální údržbu, mají přírodní vzhled, snadnou údržbu a aplikaci s poměrně nízkou cenou. Jediná nevýhoda, která by se našla je ta, že se nedá použít na každý povrch - nutné správné zpevnění, ošetření a dodržení technologického postupu. Kamenný koberec je tvořen směsí přírodního kamene a dvousložkové epoxidové pryskyřice. V nabídce naleznete barevné vápencové oblázky, říční kamínky- Arabescato, uzávěry a pojiva, což jsou modifikovaný, bezbarvý, bezrozpouštědlový, tekutý, neplněný, dvousložkový systém na bázi epoxidové pryskyřice. Veškerý materiál kamenných koberců odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců. Vzorník barev a struktur si mimo našeho e-shopu můžete přijít prohlédnout přímo do showroomu na Praze 5, Žulova 690.

Několik podstatných faktů proč jsou kamenné koberce vysoce luxusní podlahou

     Opravdu neklouže! Možná jste se v diskusích na internetu dočetli, že kamenné koberce jsou v zimě či po dešti kluzké. Je to možné, ale pouze v případě nevhodné instalace, nedodržení postupů či při použití nekvalitních materiálů a levných napodobenin. Mnoha od koupě kamenného koberce odrazuje fakt, že pokud se na něm vyskytne voda, klouže a prakticky se po něm nedá chodit. To však není pravda. Kvalitní kamenný koberec má výborné protiskluzové vlastnosti a navíc je ho možné doplnit i o protiskluzové plnivo, které tyto již existující vlastnosti ještě vylepší.

     Ani tuhé mrazy mu neublíží! Na rozdíl od jiných povrchů, které jsou populární jako podlaha na terasu, kamenný koberec vás nezradí ani v těch nejsilnějších mrazech. Odolává teplotám až do - 50 ° C . Jako podlaha na terasu má řadu výhod a patří mezi ně nejen to, že odolává výkyvům počasí. Mimo jiné vás na kamenném koberci potěší i fakt, že si nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Oprava jeho poškození je také rychlá a poměrně jednoduchá. Třeba zmínit i to, že kamenný koberec, který se používá do interiéru, nepropouští vodu, a tudíž nehrozí žádné navlhnutí podkladu. Pro exteriéry (jako jsou např. okolí bazénů) zase existuje typ kamenného koberce, který je propustný, takže nehrozí žádná tvorba kaluží či stojaté vody.

     Konec zbytečnému stavebnímu odpadu! Odrazuje vás od předělávání podlahy v interiéru či exteriéru množství stavebního odpadu, které vznikne po pokládce nového povrchu? S kamenným kobercem jste od toho ušetřeni. Při jeho pokládání totiž nevzniká žádný zbytečný stavební odpad a vy se tak nemusíte trápit s tím, kam tento odpad třeba vyvézt.

     Barevný, jak jen sami chcete! K dispozici jsou desítky barevných kombinací a také různé struktury kameniva - od nejjemnějších pískových až po hrubší. Použitá pryskyřice, která kameny spojuje, je transparentní, prostor tak vypadá skutečně jako vysypaný dokonale uhlazenými kamínky. V našem e-shopu máme pro vás široký výběr různých barevných mixů kameniva, takže v žádném případě nehrozí, že byste si neměli z čeho vybírat. Váš barevný koberec si můžete maximálně přizpůsobit. Nejen pokud jde o barvu, ale také o jeho tloušťku či to, zda bude lesklý nebo matný. Pokud se tedy obáváte toho, že kamenný koberec nesladíte s fasádou nebo s nábytkem ve vaší kuchyni, vaše obavy opravdu nejsou opodstatněné.

     Prvotřídní kvalitu docílíte pouze při správném technologickém postupu při realizaci - právě proto je ideální obrátit se na profesionální firmu. Ta vám vypracuje technologický postup kladení a navrhne cenovou nabídku. Po odsouhlasení se o vše postará - od realizace až po finalizaci a také vám poradí, jak se správně o koberec starat. Realizační firmy z našeho seznamu vám tyto veškeré služby zajistí a zároveň vám odborný personál poradí, jak postupovat v případě, že si chcete koberec položit sami a doporučí vhodné příslušenství, které budete potřebovat.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu kamenných koberců je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr a ekologická nezávadnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodného kamenného koberce rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené kamenné koberce expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech kamenných koberců poskytujeme množstevní slevu.

Proč zakoupit kamenné koberce u nás:

Kamennné koberce jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace kamenných koberců.

U nás je možné zakoupit kamenné koberce za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci kamenných koberců, abychom zajistili profesionální zacházení s kamennými koberci.

Kamenné koberce je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Mramorový oblázek Arabescato je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Bardiglio Chiaro je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Bianco Carrara je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Botticino je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Giallo Mori je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Grigio Cenere je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Marrone je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Nero Ebano je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Rosa Corallo je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Rosso Verona je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů.

Mramorový oblázek Verde Alpi je typ kamenného koberce. Vhodný do interiérů i exteriérů. 

Pojivo Top Wall pro frakci kamínků je pojivo na epoxidové bázi. 

Pryskyřice pro kamínkové koberce je bez rozpouštědlová hmota na bázi epoxidových pryskyřic. 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:42 produktů
2-komponentní PU ochranný a renovační lak UV stab.2K PUR 10kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
6 080,30 Kč5 025,04 Kč bez DPH
2-komponentní PU ochranný a renovační lak UV stab.2K PUR 1kg
-10 %
Skladem 1 ks
635,30 Kč525,04 Kč bez DPH
3-složkový gel pro uzavření struktury povrchu kamenného koberce Top gel 1,5kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
899,90 Kč743,72 Kč bez DPH
Český kámen černo - zelený 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen hnědo - červený Dublin 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen hnědo - šedý Oxford 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen hnědo-červený Dublin 2-4 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen krémově - šedý Caffe 2-4 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen krémově - šedý Caffe 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen modro - hnědý 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen modro - šedý Manchester 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen růžovo - šedý Bali 2-4 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen růžovo - šedý Bali 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen růžový Pink 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Český kámen šedo - béžový Norway 4-8 mm 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
846,30 Kč699,42 Kč bez DPH
Dunajský říční kámen oblý 2 - 4 mm 25 kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
407,80 Kč337,02 Kč bez DPH
Dunajský říční kámen oblý 3 - 6 mm 25 kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
407,80 Kč337,02 Kč bez DPH
Dunajský říční kámen oblý 4 - 8 mm 25 kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
407,80 Kč337,02 Kč bez DPH
Italský mramor bílý 3 - 6 mm 25 kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
896,10 Kč740,58 Kč bez DPH
Italský mramor černý 3 - 6 mm 25 kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
896,10 Kč740,58 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty