Lepidla na tapety

 

Lepidla na tapety

     Nabízíme široký sortiment lepidel, které perfektně přilepí tapety na vaši stěnu. Chcete nalepit tapety a hledáte kvalitní tapetová lepidla? Lepidla mají výrazný vliv na efekt výsledného tapetování více, než by se mohlo na první dojem jevit. Pokud bychom použili lepidlo s nízkou lepicí sílou, tapeta z největší pravděpodobnosti odpadne ze zdi již po několika dnech. Nenecháme-li pro změnu papírovou tapetu patřičně nabobtnat, objeví se pod ní nevzhledné bublinky. Je tedy zapotřebí se pečlivě řídit pokyny daného výrobce a lepidlo vybrat i dle druhu tapety, kterou budeme na stěnu lepit. V naší nabídce naleznete velmi kvalitní lepidla, která jsou určena k lepení různých typů tapet- vliesové, papírové či vinylové apod. Vývoj chemického průmyslu poskytl hodnotný posun i pro tapetová lepidla. V současných letech se drtivá většina tapetových lepidel produkuje z celulózy. Celulóza je rovněž polysacharid (shodně jako škrob), jenž tvoří konstrukci kostry rostlinných vláken a buněk. Disperzní tapetová lepidla a celulozová lepidla jsou silnější. Tapetové lepidla, která mají ve svém obsahu celulózu se nedají použít na veškeré druhy tapet. Silná látka u disperzních lepidel je polyvinyl-acetát. Tapetová lepidla na bázi umělých hmot vytváří účinnější lepené vazby. Doporučujeme je používat zpravidla na tapety uchovávající své rozměry. Využívají se zejména pro posílení lepidel vyrobených z methyl-celulózy. Veškerý sortiment lepidel na tapety odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od ověřených výrobců. 

     Hlavní výhodou našeho sortimentu lepidel na tapety je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich široký výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného lepidla na tapety rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená lepidla na tapety expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech lepidel na tapety poskytujeme množstevní slevu. Nakupte u nás lepidla na tapety za nejlepší možnou cenu na trhu. V případě stavebních firem, poskytujeme slevy na veškerý sortiment lepidel až do 30%. 

Proč zakoupit lepidla na tapety u nás:

Lepidla na tapety jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace lepidel na tapety. U nás je možné zakoupit lepidla na tapety za nejlepší možnou cenu na trhu. Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci lepidel na tapety, abychom zajistili profesionální zacházení s lepidly na tapety. Lepidla na tapety je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod. Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Lepidlo na parkety je vysoce účinné lepidlo na tapety.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Lepidlo na tapety Metylan liquid concentrat
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
193,80 Kč160,17 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty