Obkladové lišty

 V kategorii obkladových lišt Vám nabízíme ukončovací lišty v různých tvarech (L tvar, obloučkové, čtvercové, aj.), dále lišty pro balkony s okapem i bez. Lišty k ochraně rohu vám poslouží při ochraně obkladů nebo omítky v rohovém spoji. Vanové lišty v různém provedení, barvách a to buď pod obklad nebo k dodatečnému uchycení. Schodové lišty k dlažbě ochrání obklad a zároveň dotvoří estetický vzhled. Přechodové lišty vám pomohou elegantně propojit rozdílné úrovně dlažby s odlišným podkladem. Pro vyšperkování vašeho obkladu si můžete vybrat z našich listel. Funkčně nezbytné jsou pro obklady dilatační profily. Speciální kategorii pro náročné jsou pak LED lišty.

 Obkladové lišty (profily)

      Nabízíme kompletní sortiment obkladových lišt (profilů), které tvoří nenahraditelnou skupinu doplňkových materiálů pro současné vytváření obkladů a dlažeb. Obkladové lišty (profily) umožňují vytvořit plynulý přechod mezi keramickým obkladem a jiným obkladem, dále bezproblematické ukončení obkladů stěn a podlah nebo účinné zakrytí dilatačních spár a spolehlivé zakončení okrajů schodů apod. Veškerý sortiment obkladových lišt odebíráme v té nejvyšší kvalitě a pouze od renomovaných výrobců jako je například Cezar, Den Braven, Ligma spol. s.r.o., Profilpas Czech aj.

      Volné hrany teras a balkonů jsou pořád vystavovány povětrnostnímu působení. V nabídce naleznete balkonové lišty s okapničkou i bez okapničky, které slouží k ochraně a ukončení vnějších betonových hran balkonů i teras a zajišťují stékání dešťové vody z povrchu či zabraňují přímému kontaktu s podkladovou vrstvou a následnému prosakování vody. Balkonové lišty jsou vyrobeny s lakovaného hliníku a jsou k dostání v různém barevném provedení.

     Lišty k ochraně rohu vám poslouží při ochraně obkladů nebo omítky v rohovém spoji. V nabídce naleznete lišty pro dodatečné uchycení, které jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, plastu či nerezy v různém provedení. Lišty pod obklad z nerezové oceli, které mohou být i v podobě kartáčované a vyznačují se vyšší odolností proti rezavění.

     V případě ukončení dlažby či obkladu pro vás máme v nabídce široký výběr ukončovacích lišt (profilů), které jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, platiny, nerezu či pochromované, matné, lakované nebo ve vysoce lesklé a kartáčované podobě. Ukončovací lišty mohou být v různých barevných odstínech dle vzorníku. V nabídce naleznete ukončovací čtvercové lišty, L lišty, obloučkové lišty, sanitární lišty či kuchyňské a spádové lišty. Ukončovací lišty plní funkční a dekorační prvek pro obklady a dlažbu. Perfektně překrývají koncové hrany a chrání je proti poškození a opotřebení.

Vanové lišty pro změnu chrání proti zatečení vody za vanu a zakrývají (začišťují) vzniklé spáry či spoje různých druhů van s obklady. Vanové lišty nabízíme v pestrém provedení, barvách a to buď pod obklad nebo k dodatečnému uchycení samolepící vrstvou. Jsou vyrobeny z tvrdého nebo měkkého PVC. Vhodné použití naleznou zejména v případě, kdy se při řemeslných pracích nepodařilo zajistit dokonalý pravý úhel. Tato odchylka jiným způsobem, než vanovou lištou nelze vyretušovat a i sebemenší odchýlení může mít na první pohled vliv na zřejmou rozbíhavost hrany vany a stěny.

     Další kategorií jsou vysoce kvalitní schodové lišty k dlažbě, které chrání obklad a zároveň dotváří estetický vzhled schodiště. Hrany schodů jsou zvláště zatěžování a to hlavně v případě, pokud na schodech často zakopáváme. Schodová lišta nám slouží k ochraně před uklouznutím či chrání dlažbu před poškozením. V nabídce naleznete například zdobné lišty, protiskluzné lišty či schodové lišty pod koberec nebo vinyl. Vyrobeny jsou z eloxovaného hliníku, nerezy v přírodní, leštěné, vysoce lesklé a kartáčované podobě v různém barevném provedení.

     Přejete si do svého bydlení vnést nádech luxusu a nevšednosti, kterou jen tak nikdo nemá? Vybírat můžete z našeho sortimentu vysoce kvalitních dekoračních lišt, které se hodí jak do moderních tak i klasických interiérů. Dekorační lišty jsou zhotoveny z kvalitního tvrdého plastu v podobě polyuretanu a HD polymeru. Dekorativní lišty vám zcela uchvátí svou půvabností, protože jsou velmi líbivou dekorací a interiéru dodají na půvabnosti. V nabídce naleznete například dveřní a okenní rámy, stropní lišty a dekorace, nástěnné lišty či lišty pro LED pásky aj.

     Dalším sortimentem jsou přechodové lišty (profily) určené pro dlažbu. Ty vám pomohou elegantně propojit rozdílné úrovně dlažby s odlišným podkladem. Tyto přechodové lišty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, mosazi, přírodního hliníku a jsou k dostání i v kartáčované podobě atd. V nabídce naleznete T lišty (profily), které slouží k propojení dlažby nebo i laminátu a dřeva. Tvar T zajistí zakrytí spár do 20 mm a vyrovná drobné výškové rozdíly. Dále nájezdové lišty (profily), které pro změnu umožní pevný a bezpeční nájezd na obklad.

     Pro vyšperkování vašeho obkladu si můžete vybrat z našich listel. Listely slouží jako dekorační ozdoby vašeho obkladu. Zpravidla se lepí v úrovni očí, aby krása listely při propojení s obklady vynikla. Nabízí se v eloxované podobě hliníku různých barev, pochromované nerezy v přírodní nebo kartáčované podobě.

     Funkčně nezbytné jsou pro obklady dilatační profily. Dilatační profily zajistí ochranu obkladu, vodotěstnost dilatační mezery a zamezují ukládání nečistot. Profily jsou vyrobeny nejčastěji z eloxovaného hliníku, PVC, nerezy v různém barevném provedení, které zaručí splynutí s dlažbou. V nabídce naleznete dilatační lišty pod dlažbu, hloubkovou dilataci do betonu, dilatační lišty šípové do betonu a objektové dilatační lišty.

     Speciální kategorii pro náročné jsou pak LED lišty, které jsou určeny pro vedení LED pásky. Mohou být v mléčné, transparentní či matné podobě. V nabídce naleznete dělící a schodové lišty v průměrné délce 2m. 

     Aplikace jednotlivých obkladových lišt (profilů) je velmi snadná a rychlá. Pro všechny zákazníky máme návod, jak správně obkladové lišty (profily) namontovat. Hlavní výhodou našeho sortimentu obkladových lišt (profilů) je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodných obkladových lišt (profilů) rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené obkladové lišty (profily) expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech obkladových lišt (profilů) poskytujeme množstevní slevu.

V této kategorii nabízíme:

Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox. platina vzor trojúhelník kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox. platina vzor čtverec kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox. platina vzor oblouk kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník hnědý kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník karbon kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník platina kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník titan kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník tmavě hnědý kartáčovaný je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný rez je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matná šedá je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matná tmavě šedá je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matná tmavě hnědá je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matná antracit je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný béžový je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný bronz je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný kámen je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný krémový je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný pískový je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas lakovaný hliník matný tmavě šedý je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas nerez pochromovaná matná je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas nerez pochromovaná bronz měď je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas nerez pochromovaný bronz mosaz je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas nerez pochromovaný nikl je ukončovací profil.

Čtvercový ukončovací profil Profilpas nerez pochromovaný nikl tmavý je ukončovací profil.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník zlatý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar ohýbací mosaz je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar ohýbací přírodní hliník je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Ukončovací L lišta nerez kartáčovaná je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Ukončovací L lišta nerez přírodní je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Ukončovací L lišta nerez vysoký lesk je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník champagne je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník stříbrný je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník přírodní stříbrný je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník béžový je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník bílý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník slonová kost je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar hliník tmavě hnědý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast béžový je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast bílý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast bronzový je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast černý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast slonová kost je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast světle šedý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Lišta ukončovací L profil Cezar plast tmavě šedý je profil sloužící k ochraně hrany, a především jako zakončení obkladu.

Obloučková ukončovací lišta ohýbací Cezar přírodní hliník slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar eloxovaný hliník stříbrný slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar eloxovaný hliník zlatý slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar eloxovaný hliník vysoký lesk slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar mosaz slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar přírodní hliník slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC béžová slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC bílá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC bronzová slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC černá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC čokoládová slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC slonová kost slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC stříbrná matná slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC světle šedá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená Cezar PVC tmavě šedá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta otevřená ohýbací Cezar PVC přírodní hliník slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC bahama slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC bílá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC červená slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC champagne slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC jasmín slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC karamel slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC mramor šedý slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC růžová slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC stříbrná slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC světle modrá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC světle šedá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC světle zelená slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC světle zelenkavá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC světlý karamel slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC tmavě hnědá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC tmavě modrá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC tmavě šedá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC tmavě zelená slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC zelená slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta PVC žlutá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta uzavřená PVC černá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta uzavřená PVC mramor bahama slouží k zajištění vnějšího rohu.

Obloučková ukončovací lišta uzavřená PVC světle hnědá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Ukončovací lišta obloučková nerez slouží k zajištění vnějšího rohu.

Ukončovací lišta obloučková nerez kartáčovaná slouží k zajištění vnějšího rohu.

Ukončovací lišta obloučková nerez vysoký lesk slouží k zajištění vnějšího rohu.

Ukončovací lišta obloučková PVC tmavě šedá slouží k zajištění vnějšího rohu.

Lišta k dodatečnému uchycení Profilpas eloxovaný hliník slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Lišta k dodatečnému uchycení Profilpas hliník lakovaný bílý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Ukončení levé a pravé k liště k dodatečnému uchycení hliník lakovaný bílý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Ukončení levé a pravé k liště k dodatečnému uchycení Profilpas stříbrné slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vanová lišta pod obklad dvoudílná bílá slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnější roh k liště k dodatečnému uchycení hliník lakovaný bílý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnější roh k liště k dodatečnému uchycení Profilpas stříbrný slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh k liště k dodatečnému uchycení hliník lakovaný bílý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh k liště k dodatečnému uchycení Profilpas stříbrný slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar eloxovaný hliník stříbrný slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast béžový slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast bílý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast slonová kost slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast světle šedý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast tmavě šedý slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů.

Vnitřní roh pod obklad Cezar plast přírodní hliník slouží k vytváření finálního designu vnitřních rohů. 

Dekorativní listela eloxovaný hliník hnědý vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela eloxovaný hliník karbon vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela eloxovaný hliník titan vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela eloxovaný hliník tmavě šedý vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela nerez kartáčovaná vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela nerez přírodní vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela nerez vysoký lesk vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela pochromovaná nerez bronz měď vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela pochromovaná nerez bronz mosaz vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela pochromovaná nerez matná vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela pochromovaná nerez nikl vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Dekorativní listela pochromovaná nerez nikl tmavý vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Lišta dekorační dlící eloxovaný hliník stříbrný vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Lišta dekorační dělící eloxovaný hliník zlatý vytváří působivý efekt na keramických obkladech.

Lišta dekorační dělící hliník vysoký lesk vytváří působivý efekt na keramických obkladech. 

Nájezdová lišta oblá Cezar eloxovaný hliník stříbrný vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

Nájezdová lišta oblá Cezar hliník přírodní vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

Nájezdová lišta oblá mosaz vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

Nájezdový profil pod dlažbu Cezar eloxovaný hliník vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

Nájezdový profil pod dlažbu Cezar přírodní hliník vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

Nájezdový zátěžový profil pod dlažbu Cezar hliník přírodní vytváří lehký přechod mezi dvěma rozdílnými úrovněmi podlah. 

T lišta dělící Cezar eloxované stříbro je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T lišta dělící Cezar eloxovaný zlatý je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T lišta dělící Cezar přírodní hliník je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T lišta dělící Cezar eloxovaný hliník stříbrný je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T lišta dělící Cezar je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T profil Ligma nerez kartáčovaná je vhodný pro nejrůznější spojení. 

T profil Ligma nerez přírodní je vhodný pro nejrůznější spojení.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:338 produktů
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vz.trojuhelník kartáčovaný 11mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 839,00 Kč2 346,28 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor čtverec kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 593,50 Kč2 143,39 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor čtverec kartáčovaný 11mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 570,20 Kč2 124,13 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor čtverec kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 546,00 Kč2 104,13 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor oblouk kartáčovaný 11mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 570,20 Kč2 124,13 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor oblouk kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 546,00 Kč2 104,13 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor oblouk kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 593,50 Kč2 143,39 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor trojúhelník kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 814,80 Kč2 326,28 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas elox platina vzor trojúhelník kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů nebo jako dekorativní lišta.
2 862,40 Kč2 365,62 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník hnědý kartáčovaný 8mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
838,90 Kč693,31 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník hnědý kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
894,70 Kč739,42 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník hnědý kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
952,00 Kč786,78 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník karbon kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
952,00 Kč786,78 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník karbon kartáčovaný 8mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
838,90 Kč693,31 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník karbon kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
894,70 Kč739,42 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník platina kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
952,00 Kč786,78 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník platina kartáčovaný 8mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
838,90 Kč693,31 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník platina kartáčovaný 10mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
894,70 Kč739,42 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník titan kartáčovaný 8mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
838,90 Kč693,31 Kč bez DPH
Čtvercový ukončovací profil Profilpas eloxovaný hliník titan kartáčovaný 12,5mm 2,7m
-2 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
Čtvercový profil je speciálně určen pro ukončení a ochranu vnějších rohů keramických obkladů.
952,00 Kč786,78 Kč bez DPH

Soklové lišty