Míchací centrum

 

Máte zájem o tónování interiérových a exteriérových barev, fasád a omítek?

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí formuláře níže nebo nebo na některý z našich kontaktů v sekci kontakty. Naši obchodníci vám rádi sdělí podrobné informace a možnosti jak vám namíchat barvu dle vašich představ.

Kolorovací systém pro tónování interiérových a fasádních barev, laků na kov a dřevo, omítek apod. Nás systém používá nejmodernější pigmentové pasty MIPA (německý výrobce MIPA A.G), které jsou použitelné pro tónování vodouředitelných i rozpouštědlových barev. Jsme schopni namíchat barvy z mnoha vzorkovnic jako MIPA, Mistral, RAL, Eutotrend a jiné.

 

 
Název společnosti
Jméno
Telefon
Předmět
Zpráva
* - povinné údaje

 

Míchací centrum

 

     Chystáte se doma malovat a hledáte ten správný barevný odstín? Jste na správném místě. Přijďte a my vám pomůžeme s výběrem správného výrobku. Bez problémů a dlouhého čekání vám namícháme odstín, se kterým budete spokojeni a zároveň si u nás můžete vybrat i ze široké nabídky už hotových odstínů. Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejna a nabízíme vám různé novinky z našeho oboru a akce, o kterých vás budeme informovat nejen prostřednictvím tohoto webu, ale také prostřednictvím informací na prodejně. Všechny novinky nabízené našimi dodavateli nabízíme běžně na naší prodejně. Přesvědčte se stejně jako mnozí spokojení zákazníci na naší prodejně o výhodnosti nákupu u nás. Nabízíme pestrý kolorovací systém pro tónování interiérových a fasádních barev, laků na kov a dřevo, omítek apod. Nás systém používá nejmodernější pigmentové pasty MIPA (německý výrobce MIPA A.G), které jsou použitelné pro tónování vodouředitelných i rozpouštědlových barev. Jsme schopni namíchat barvy z mnoha vzorkovnic jako MIPA, Mistral, RAL, Eutotrend a jiné. Doporučujeme vždy vybírat barevný odstín na vlastní oči, abyste měli jasnou představu o zkutečném barevném výsledku. Na naší prodejně jsou vzorníky k nahlédnutí či je zde možnost namíchání vámi požadovaný odstín jakékoliv barvy-  interiérové a exteriérové barvy, fasádní barvy, latexové barvy, vodouředitelné lazury a laky, dále barevné omítky, silikátové fasádní barvy, silikonové fasádní barvy, barvy se strukturou omítky nebo i takové barvy, které mají dřevitá vlákna apod. Vše je zcela rychlé a automatické – namíchané barvy jsou tak k okamžitému odběru.

   Hlavní výhodou našeho sortimentu barev je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich pestrý výběr odstínů. Pokud si nevíte s výběrem vhodného barevného odstínu rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené barvy expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech barev poskytujeme množstevní slevu. Nakupte u nás barvy za nejlepší možnou cenu na trhu. V případě stavebních firem, poskytujeme slevy na barvy až do 38%.

ČÍST VÍCEZabalit

Soklové lišty

 

Soklové lišty