Lakování oken

Jeden z nejčastějších požadavků na lakýrníka je lakování oken a nezáleží na tom, jestli se jedná o okna paneláková nebo špaletová.

Mnoho lidí si myslí, že zvát si lakýrníka na takovouto činnost postrádá smysl a v jistém ohledu mají i pravdu, ale nemylte se, jedná se o náročnou činnost. Je třeba zabezpečit okolí natíraných oken (viz Přípravné práce), odstranit původní nátěr, zbroušení, odmaštění a několikrát okna natřít novým lakem (a vždy počkat, než původní vrstva zaschne), což zabere čas. A to ani nezmiňujme, jak zákeřné může být počasí.

Proto se někteří lidé rozhodnou spolehnout na profesionály. To vám umožní i náš rozpočtový program. Díky němu si můžete zvolit lakýrníka/lakýrnickou firmu přímo z vašeho okolí a popřípadě si nechat poradit od minulých zákazníků. Takovéto recenze naleznete na našich stránkách.

V případě, že se rozhodnete věnovat se lakýrnickým pracím sami, přímo na naší prodejně jsou k dostání laky i pomůcky k lakování. Stejně tak na e-shopu. Zároveň v případě jakýchkoli otázek je možné nás kontakt prostřednictví emailu, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:2 produkty

Soklové lišty

 

Soklové lišty