Koleno HTB (HT)

-20 %
Koleno HTB (HT)
Vyberte variantu
Stupně
15 st
30 st
45 st
67 st
87 st
Průměr potrubí
32
40
50
75
90
110
125
160
Běžná cena s DPH 18,20 Kč
Ušetříte 3,70 Kč 20 %
od 14,50 Kč s DPH
od 11,98 Kč bez DPH
Koupit
Dostupnost:
Skladem > 100 ks
Kód0013885
VýrobceGebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
Záruka2 roky
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze

Struktura tohoto kompletního potrubního systému pro vnitřní kanalizaci byla zcela adaptována potřebám tuzemské výstavby. Široký výběr prvků snadno propojitelných se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí, zaručuje univerzálnost jeho použití.

HT-Systém (PPs)® - odpadní trubky a tvarovky jsou špičkovým produktem s vysokými užitnými vlastnostmi (např. teplotní odolnost 100°C, chemická odolnost pH 2-12 apod.). Návrh vychází z vysokých technických požadavků současné architektury a stavebnictví. Podmínky výroby i zkoušek, stejně jako rozměry prvků, odpovídají ČSN EN 1451-1.

Surovinou pro výrobu tohoto systému je polypropylen, který je charakteristický svou vysokou houževnatostí, dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou - zároveň propůjčuje potrubí životnost až 100 let. Léty prověřeným výrobním postupem bylo dosaženo dokonale hladkého vnitřního i vnějšího povrchu trubek i tvarovek. Precizně navržený tvar hrdlového spoje umožňuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí, což zaručuje nízké riziko zanášení. Hrdlové spoje jsou těsněny vícenásobným těsnícím elementem, zajišťujícím dokonalou pevnost i dlouhodobou pružnost spoje.

Výchozí surovina, použitá pro výrobu všech prvků systému (kromě trubek typu HTEM), disponuje sníženou hořlavostí dle třídy B1 v souladu s normou DIN 4102 - látky nesnadno hořlavé. Nutno poznamenat, že tato vlastnost nemá vliv na teplotní odolnost výrobku.

Snadné spojování prvků systému, pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem, urychluje (narozdíl od lepených či svařovaných systémů) jinak obtížnou montáž. HT-Systém (PPs)® navíc zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů, čímž umožňuje např. provedení tlakové zkoušky bezprostředně po ukončení montáže. To vše umožňuje stavebním firmám vysokou produktivitu práce.

Proč zakoupit Koleno kanalizační HTB (HT) u nás:

Koleno kanalizační HTB (HT) je dostupné přímo na prodejně. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace Kolena kanalizační HTB (HT).

U nás je možné zakoupit Koleno kanalizační HTB (HT) za nejlepší možnou cenu na trhu, která je každý měsíc zprůměrována podle aktuální situace na trhu.

Koleno kanalizační HTB (HT) je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu, že je nepoškozené (např. nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.).

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

Soklové lišty