Silikon neutrální

Silikonové neutrální tmely

     Nabízíme široký sortiment neutrálních silikonových tmelů, které můžeme použít na kámen, dřevo, keramiku, kovy, porcelán, kameninu, beton a podobně. Tyto spoje jsou velmi odolné proti silnému namáhání, povětrnostním vlivům či UV záření a mají barevnou stálost. Obecně odolávají teplotám od -50 až do +300 ° C, mají dlouhou životnost a nedochází u nich k lineárnímu smršťování. Uplatní se i v exteriéru. Pokud je používáme na porézní materiály, jako jsou sádra, beton, cihla a podobně, třeba před jejich aplikací provést penetrační nátěr. Kyselé silikonové tmely využijeme ke slepení skel, hliníku, keramiky, akvária a podobně. Tyto tmely jsou po vytvrzení pevné, odolné proti chemikáliím, mořské vodě a UV záření. V nabídce naleznete širokou škálu silikonových neutrálních tmelů, které odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců, kterým je například Sika.

     Hlavní výhodou našeho sortimentu silikonových neutrálních tmelů je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného neutrálního silikonového tmelu rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené silikonové neutrální tmely expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech silikonových neutrálních tmelů poskytujeme množstevní slevu.

Proč zakoupit silikonové neutrální tmely u nás:

Silikonové neutrální  tmely jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace silikonových neutrálních tmelů.

U nás je možné zakoupit silikonové neutrální tmely za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci silikonových neutrálních tmelů, abychom zajistili profesionální zacházení se silikonovými neutrálními tmely.

Silikonové neutrální tmely je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:8 produktů
Den Braven Neutrální Silikon bílý 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
200,40 Kč165,62 Kč bez DPH
Den Braven Neutrální Silikon černý 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
206,90 Kč170,99 Kč bez DPH
Den Braven Neutrální Silikon hnědý 280ml
-10 %
Skladem 10 ks
206,90 Kč170,99 Kč bez DPH
Den Braven Neutrální Silikon šedý 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
206,90 Kč170,99 Kč bez DPH
Den Braven Neutrální Silikon transparentní 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
200,40 Kč165,62 Kč bez DPH
Den Braven Sanitární neutrální silikon bahama 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
217,80 Kč180,00 Kč bez DPH
Den Braven Sanitární neutrální silikon bílý 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
206,90 Kč170,99 Kč bez DPH
Den Braven Sanitární neutrální silikon transparentní 280ml
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
206,90 Kč170,99 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty