Konstrukční epoxidová lepidla

Konstrukční epoxidová lepidla

Epoxid je buď jakákoli ze základních složek nebo vytvrzených konečných produktů epoxidových pryskyřic , stejně jako hovorové jméno pro epoxidovou funkční skupinu.  Epoxidové pryskyřice, také známé jako polyepoxidy , jsou třídou reaktivních prepolymerů a polymerů, které obsahují epoxidové skupiny. Epoxidové pryskyřice mohou reagovat ( zesíťované) buď sami prostřednictvím katalytické homopolymerace, nebo se širokou škálou ko-reaktantů včetně polyfunkčních aminů, kyselin (a anhydridů kyselin), fenolů, alkoholů a thiolů. Tyto ko-reaktanty jsou často označovány jako tvrdidla nebo léčiva a reakce zesítění se běžně označuje jako vytvrzování. Reakce polyepoxidů sami nebo s polyfunkčními tvrdidly vytváří termosetový polymer , často s vysokými mechanickými vlastnostmi, teplotní a chemickou odolností. Epoxid má širokou škálu aplikací, včetně kovových povlaků, použití v elektronice / elektrických součástech / LED, elektrických izolátorů s vysokým napětím, výroby barevných kartáčů, plastových materiálů vyztužených vlákny a konstrukčních lepidel .

V této kategorii bychom vám rádi představili náš sortiment vysoce kvalitních konstrukčních epoxidových lepidel, které jsou vhodné pro veškeré aplikace, kde je zapotřebí dosáhnout vysoké pevnosti a odolnosti lepeného spoje. Konstrukční epoxidová lepidla se využívají k lepení většiny materiálů, např. hliníku, oceli nebo kovu a jsou vynikající volbou, protože nahrazují běžné metody mechanického spojování. Mechanické vlastnosti konstrukčních epoxidových lepidel jsou zejména vysoká pevnost, adheze a modul. Jejich výhodou je snížení nákladů na materiál a hmotnost. Je to dáno omezenou tloušťkou materiálu při ponechání úrovně přenosu zatížení. Navíc díky kvalitní náhradě za mechanický spojovací materiál, jsou snížené i výrobní náklady. Konstrukční epoxidová pojiva zvyšují pevnost a tuhost pro přenos zatížení a tím i zjednodušují konstrukci. Dosahují rovnoměrného přenosu zatížení a zabraňují poruše a únavě materiálu. Dva díly spojené konstrukčním epoxidovým lepidlem jsou pokládány za konstrukčně spojené. V praxi byly prověřeny například v leteckém a automobilovém odvětví. Konstrukční epoxidová lepidla umožňují lepení materiálů různých kombinací, např. kov-dřevo nebo kov-plast aj. V nabídce naleznete konstrukčně epoxidová pojiva od renomovaných výrobců jako je Sika, Schonox atd. Jedná se například o epoxidová 2komponentní pojiva, která se navíc používají jako opravná hmota pro opravy a vyrovnání povrchových defektů jako jsou praskliny nebo hnízda. Epoxidová lepidla jsou hlavní součástí třídy zvané "konstrukční" nebo "technické lepidla" (obsahují polyuretan, akrylát, kyanoakrylát a další). Epoxidová lepidla mohou být vyvinuty pro téměř jakékoliv použití. Mohou být flexibilní nebo tuhé, průhledné nebo neprůhledné, barevné, rychle nebo pomalu tuhnoucí. Epoxidová konstrukční lepidla mají vyšší chemickou a tepelnou odolnost než ostatní běžná lepidla. Síla epoxidových lepidel se snižuje až při teplotách nad 177 ° C. Dalšími podstatnými vlastnostmi jsou například chemická odolnost, trvalá stálost a dobrá tepelná roztažnost. Epoxidová pryskyřice nebo jinak řečeno polyepoxid je pryskyřice, z chemického hlediska polymer z tříčlenných cyklů dvěma atomy uhlíku a jedním atomem kyslíku. Výroba probíhá polykondenzací vícesytných fenolů s epoxidovou skupinou. Epoxidová pryskyřice může reagovat (zesíťované) buď sama prostřednictvím katalytické homopolymerace, nebo se širokou škálou ko-reaktantů včetně polyfunkčních aminů, kyselin (a anhydridů kyselin), fenolů, alkoholů a thiolů. Tyto ko-reaktanty jsou často označovány jako tvrdidla nebo léčiva a reakce zesítění se běžně označuje jako vytvrzování. Reakce polyepoxidů sami nebo s polyfunkčními tvrdidly vytváří termosetový polymer, často s vysokými mechanickými vlastnostmi, teplotní a chemickou odolností. Hlavní výhodou naše sortimentu konstrukčních epoxidových lepidel je kromě dostupnosti, vysoké kvality a dosahování vysokých pevností jejich zdravotní a hygienická nezávadnost.

     Pokud si nevíte s výběrem vhodného konstrukčního epoxidového lepidla rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená konstrukční epoxidová lepidla expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech konstrukčních stavebních lepidel poskytujeme množstevní slevu.

 

Proč zakoupit konstrukční epoxidová lepidla u nás: 

Konstrukční epoxidová lepidla jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. 

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace konstrukčních epoxidových lepidel. 

U nás je možné zakoupit konstrukční epoxidová lepidla za nejlepší možnou cenu na trhu. 

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci konstrukčních epoxidových lepidel, abychom zajistili profesionální zacházení s konstrukčními epoxidovými lepidly. 

Konstrukční epoxidová lepidla je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod. 

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu. 

V této kategorii nabízíme:

Epoxidové konstrukční lepidlo je lepidlo na epoxidové bázi vhodné i na vlhký podklad.

Epoxidové lepidlo na obklady je lepidlo na epoxidové bázi vhodné i na vlhký podklad.

Konstrukční epoxidové lepidlo a opravná hmota je lepidlo na epoxidové bázi vhodné i na vlhký podklad.

 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty
Epoxidové konstrukční lepidlo Sikadur-31+ 1,2kg
-26 %
Skladem 4 bal
Epoxidové konstrukční lepidlo vhodné i na vlhký podklad.
464,30 Kč383,72 Kč bez DPH
Konstrukční lepidlo a opravná hmota na bázi epox. pryskyřice Sikadur-31+ 30kg
-26 %
Běžně do 3 prac. dnů
Tixotropní konstrukční lepidlo a opravná malta.
12 676,40 Kč10 476,36 Kč bez DPH
Konstrukční lepidlo a opravná hmota na bázi epox. pryskyřice Sikadur-31+ Rapid 6kg
-26 %
Běžně do 3 prac. dnů
Thixotropní, rychletuhnoucí 2-komp. konstrukční lepidlo a opravná malta na epoxidové bázi.
4 460,30 Kč3 686,20 Kč bez DPH
Lepidlo pro lepení externí výztuže Sikadur-30 6kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
4 617,80 Kč3 816,36 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty