Anhydritová samonivelační stěrka

Anhydritové samonivelační stěrky

Nabízíme vám anhydritové samonivelační stěrky (opravné malty), které jsou určeny na kritické podklady a na podklady na bázi cementu a anhydritu. Anhydritové samonivelační stěrky se používají na nestabilní podklady například dlažby nebo pod povlakové krytiny, dřevěné krytiny, OSB desky, zbytky starých lepidel atd. Nanesením anhydritové samonivelační stěrky vznikne naprosto plnohodnotná armovací síť. Anhydritová samonivelační stěrka je patentovaná výrobní směs, která má za úkol vytvořit nezávislou vrstvu na podkladu. V naší nabídce naleznete různé typy anhydritových samonivelačních stěrek od vysoko pevnostních až po rychle schnoucí. Pokud se chystáte stavět či rekonstruovat vaše bydlení a nevíte si rady s výběrem vhodné anhydritové samonivelační stěrky pro vyrovnání a zpevnění vaších podlah, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradímes vyberem samonivelačni steky na zakladě čeho dostanete vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství s vyberem samonivelačni sterky je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kdy jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené anhydritové samonivelační stěrky expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech anhydritových samonivelačních stěrek pro zpevnění a vyrovnání podkladu pro pokládku podlahy poskytujeme množstevní slevu.

V této kategorii nabízíme:

Anhydritová rychletvrdnoucí stěrka na problematické povrchy Schonox slouží k bezchybnému vyrovnání povrchů a jako podklad pro další podlahové krytiny.

Anhydritová samonivelační stěrka s vlákny na kritické povrchy Schonox slouží k bezchybnému vyrovnání povrchů a jako podklad pro další podlahové krytiny.

Anhydritová samonivelační stěrka Schonox slouží k bezchybnému vyrovnání povrchů a jako podklad pro další podlahové krytiny.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:3 produkty
Anhydritová rychletvrdnoucí samonivelační stěrka na problematické povrchy Schonox AM 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Sádrová vyhlazovací a vyrovnávací stěrka na problematické podklady.
1 095,40 Kč905,29 Kč bez DPH
Anhydritová samonivelační stěrka s vlákny na kritické povrchy Schonox APF 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Anhydritová patentovaná samonivelační stěrka s vlákny na kritické podklady pro 3-15mm
1 925,80 Kč1 591,57 Kč bez DPH
Anhydritová samonivelační stěrka Schonox XA 25kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Sádrová vyhlazovací a vyrovnávací stěrka s velmi nízkým obsahem emisí.
928,20 Kč767,11 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty