Pojivo

Pojiva

V této kategorii bychom vám rádi představili náš sortiment vysoce kvalitního pojiva, které patří mezi nedílnou součást pro realizaci kamenných koberců. Pojiva slouží k renovaci stávajících i nových povrchů např. teras, balkonů a okolí bazénů nebo pro aplikaci stěnového systému apod. Podkladem můžou být vodorovné i svislé plochy. Využití naleznou jak v interiéru tak i v exteriéru. Většinou se jedná o dvousložková pojiva na bázi epoxidových pryskyřic, která vytváří kotvící a vazný prvek pro kamenný koberec. Veškerý sortiment pojiva pro kamenné koberce odebíráme v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců. Na výběr máte pryskyřice pro kamínkové koberce, které mají výborné vlastnosti v podobě zvýšené odolnosti vůči UV záření a rozsáhlé možnosti použití jako jsou např. balkony, terasy, okolí bazénů, pojízdné i pochozí plochy atd. Dále pojiva Top Wall pro frakci kamínků 2-4 mm, která slouží zároveň i jako penetrace. Tato pojiva vynikají vyšší UV stabilitou, vysokou otěruvzdorností, pevností či voděodolností nebo odolností vůči chemikáliím. Uplatnění naleznou například v koupelnách, krbových stěnách, schodech, stěn za televizí, kuchyní apod.

Hlavní výhodou našeho sortimentu pojiva pro kamenné koberce je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr a ekologická nezávadnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodného pojiva pro kamenné koberce rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená pojiva pro kamenné koberce expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech pojiva pro kamenné koberce poskytujeme množstevní slevu.

Proč zakoupit pojiva na kamenné koberce u nás:

Pojiva na kamennné koberce jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace pojiv na kamenné koberce.

U nás je možné zakoupit pojiva na kamenné koberce za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci pojiv na kamenné koberce, abychom zajistili profesionální zacházení s pojivy na kamenné koberce.

Pojiva na kamenné koberce je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Pojivo Top Wall pro frakci kamínků je pojivo na epoxidové bázi.

Pryskyřice pro kamínkové koberce je bez rozpouštědlová hmota na bázi epoxidových pryskyřic.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:2 produkty
Pojivo pro frakci kamínků 2-4mm Top Wall 2,6kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Pojivo pro aplikaci stěnového systému na epoxidové bázi.
1 746,50 Kč1 443,39 Kč bez DPH
Pojivo pro kamenný koberec Den Braven A+B new na 25kg kamínku, 1,36kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
729,80 Kč603,14 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty