Tekutá střešní hydroizolace

 

Tekuté střešní hydroizolace 

     Nabízíme široký sortiment tekutých střešních hydroizolací, které vám zajistí perfektní ochranu vaší střechy. Jakákoli rovná střecha, ať už s betonovým nebo asfaltovým povrchem i z plechu, musí naprosto vzdorovat nepříznivým vnějším povětrnostním vlivům, častokrát i ve spojení se stojatou vodou. Délka životnosti materiálu se následně značně rychle krátí. Jeho dobrý stav může prodloužit kvalitní tekutá střešní hydroizolace, která se používá v případě vyřešení komplikovaných detailů plochých střech. Voda častokrát prosakuje v detailních místech střešní konstrukce jako například v odvětrávaní střechy, spojích a vtocích. Kvalitní tekutá izolace však zvládne udržet funkčnost kteréhokoli detailu a ochránit slabá místa střešní konstrukce před zatékáním dešťové vody. Tekuté střešní izolace jsou velmi doporučovanými řešeními pro složité detaily a konstrukce, tak aby perfektně plnily požadavky na jejich vodotěsnost. Tekutý hydroizolační materiál je velmi elastický, proto dokonale přilne ke každému detailu, kde tak vznikne vysoce homogenní povrch beze švu a spojů. V naší nabídce naleznete pouze takové střešní tekuté hydroizolace, které odebíráme jen v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců.

    Hlavní výhodou našeho sortimentu tekutých střešních hydroizolací je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodné střešní tekuté hydroizolace rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete

vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené střešní tekuté hydroizolace expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech střešních tekutých hydroizolací poskytujeme množstevní slevu.  

 

Hydroizolační střešní nátěry 

     Nabízíme široký sortiment střešních hydroizolačních nátěrů, které jsou určené pro rekonstrukce střešních krytin s libovolným či minimálním sklonem 3%. Drobné opravy a údržba spadá do života jakéhokoli domu. Špatně zvolená či zanedbaná hydroizolace konstrukce si po pár letech i tak žádá nemalé finanční náklady na početnou rekonstrukci. Střechy se ozývají urgentními příznaky zatékání vody. Svůj stav ukáží zejména v nepřízni počasí na místě, které na první dojem přímo nesouvisí s místem vzniku poškození. Střechy si tudíž zasluhují pravidelnou údržbu, která zajistí ochranu před nečekanými investicemi na rozsáhlou opravu. Poškození hydroizolace střech se ukáže zatékáním vody a následnými mokrými skvrnami na povrchu stropu. Najít původ poruchy hydroizolace přitom může být relativně složité, protože přetékající voda z poškozené konstrukce střechy, může vodorovně projít přílišnou vzdálenost a mokré skvrny se zjeví až v delší vzdálenosti od poškozeného místa. V případě, že nezvládnete určit příčinu a místo vzniku, bude vhodné oslovit odborníky, kteří dokáží navrhnout funkční řešení. Střechy je zapotřebí kontrolovat dvakrát ročně, a to před zimou a následně i na jaře, a to i když není viditelná žádná skvrna. Aby se tedy předešlo těmto poruchám, je dobré zvolit kvalitní hydroizolaci a zajistit správnou její aplikaci. Na rekonstrukci střechy, kde podklad tvoří beton, asfaltové pásy s pískovým povrchem, plech nebo eternit, lze použít například hydroizolační nátěr, který po vytvrzení vytvoří vodonepropustnou hydroizolační membránu, která disponuje odolností proti povětrnostním vlivům, včetně UV záření, vysokou přilnavostí ke stavebním materiálům a lehkou aplikovatelností. V nabídce naleznete jednosložkové střešní hydroizolační nátěry na bázi disperze polymerů či gumoasfaltové hydroizolace k použití na suché a mírně vlhké podklady s libovolným sklonem s řadou dalších produktů. Veškerý sortiment střešních hydroizolačních nátěrů odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců, kterým je například Den Braven. 

       Hlavní výhodou našeho sortimentu hydroizolačních střešních nátěrů je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného hydroizolačního střešního nátěru rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené hydroizolační střešní nátěry expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech hydroizolačních střešních nátěrů poskytujeme množstevní slevu.     

V této kategorii nabízíme:

Nátěr pro tekuté střešní hydroizolace slouží k hydroizolaci střech.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:2 produkty
Polyuretanový 1-komponentní primer Sikalastic Primer PVC 1l
-10 %
Skladem 2 ks
5 014,80 Kč4 144,46 Kč bez DPH
Vodotěsný PU nátěr vyztužený vlákny na střešní detaily Weberdry PUR detail 6kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
3 097,10 Kč2 559,59 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty