Lepidlo na tapety

Lepidla na tapety

V této kategorii bychom vám rádi představili náš sortiment vysoce kvalitních lepidel k lepení tapet na obvodovou stěnu. Lepidla naleznou své využití při lepení vinylových, vlisových a papírových tapet nebo dekorací na zeď či fototapet atd. Při výběru lepidla je velmi důležité vybrat vhodný typ lepidla. V naší nabídce naleznete řadu lepidel od různých výrobců. Lepidla odebíráme pouze od renomovaných dodavatelů. V podrobných popisech výrobků naleznete informace, zdali je vámi vybraný druh lepidla vhodný k lepení daného typu tapet. Lepidla jsou dodávána většinou v práškové podobě, která se lehce smíchají s vodou. Vznikne spolehlivá lepicí směs, díky které velmi pevně a kvalitně přilepíte tapetu, která rozzáří vaše bydlení. V naší nabídce máte na výběr z různých velikostí balení. Je jen na vás pro jakou variantu a množství lepidla se rozhodnete. Lepidla z naší nabídky se řadí mezi nejprodávanější lepidla pro lepení tapet. Hlavní výhodou našeho sortimentu lepidel na tapety je kromě dostupnosti, vysoké kvality a dosahování vysokých pevností, jejich zdravotní a hygienická nezávadnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodného lepidla k lepení tapet rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zboží je připravené skladem, čili vaši objednávku budeme expedovat do 24 hodin. Při větších odběrech lepidla k lepení tapet poskytujeme množstevní slevu.

Proč zakoupit lepidla na tapety u nás:

Lepidla na tapety jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace lepidel na tapety.

U nás je možné zakoupit lepidla na tapety za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci lepidel na tapety, abychom zajistili profesionální zacházení s lepidly k na tapety.

Lepidla na tapety je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Lepidlo na tapety Metyal je tekuté lepidlo na tapety.

 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Lepidlo na tapety Metylan liquid concentrat
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
193,80 Kč160,17 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty