Lepidlo na umělou trávu

 

Lepidla na lepení umělého trávníku

V této kategorií bychom vám rádi přestavili náš sortiment vysoce kvalitních lepidel, která jsou určená k lepení umělého trávníku. Lepidla odebíráme pouze od předních výrobců jako je například Gluxor aj. Jedná se o dvoukomponentní lepidlo na bázi cementu, které je vysoce mrazuvzdorné, rychle tuhnoucí. Disponuje mimo jiné i minimálním smrštěním, chemickou odolností, vysokou nárazovou pevností a řadou dalších kladných vlastností. V podrobných popisech výrobků, naleznete veškeré informace o daných lepidlech. Hlavní výhodou našeho sortimentu lepidel pro lepení umělého trávníku je kromě dostupnosti, vysoké kvality a dosahování vysokých pevností, jejich zdravotní a hygienická nezávadnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodného lepidla  na lepení umělého trávníku rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená lepidla na lepení umělého trávníku expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech nabízíme množstevní slevu.

Proč zakoupit lepidla na lepení umělého trávníku u nás:

Lepidla na lepení umělého trávníku jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace lepidel na lepení umělého trávníku.

U nás je možné zakoupit lepidla na lepení umělého trávníku za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci lepidel na lepení umělého trávníku, abychom zajistili profesionální zacházení s lepidly na lepení umělého trávníku.

Lepidla na lepení umělého trávníku je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Lepidlo na umělou trávu je cementové flexibilní lepidlo na umělou trávu.

Lepidlo polyuretanové pro lepení kaučukových podlahovin je lepidlo pro vysoce zatížené podlahovin i na umělou trávu.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Uzin KR 430 - Lepidlo polyuretanové pro lepení kaučukových podlahovin
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Polyuretnové lepidlo pro vysoce zatížené podlahoviny.
1 471,80 Kč1 216,36 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty