Lepidla pro betonové bazény

Lepidla pro betonové bazény:


Instalace dlaždic v bazénech byla vždy považována za kritickou aplikaci a společnost Sika má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti a zkušenosti. Nejprve je podklad opravován a vyrovnán vhodnou cementovou opravnou maltou a povrchovou vyhlazovací maltou. Sika pak poskytuje dvoukomponentní, polymerně modifikovanou, tixotropní cementovou hydroizolační maltu ve dvou vrstvách, což zajišťuje dlouhodobou dlouhodobou hydroizolaci. Používá se nízko modulový a vysoce flexibilní lepidlo na bázi cementu, které je schopno odolat tepelnému šoku na podkladu, stejně jako nepřetržité ponoření do alkalického prostředí.

U dlaždicové injektáže je možnost barevného, ​​vodotěsného a pružného cementového zálivku, který je smíchán se speciálním latexem pro další zvýšení mechanické pevnosti, odolnosti proti oděru a nepropustnosti. Konečně všechny pohyblivé spoje a spoje jsou utěsněny vysoce kvalitní, pružnou a chemicky odolnou neutrální silikonovou těsnicí hmotou.

 Betonové bazény

     V této kategorií bychom vám rádi přestavili náš sortiment vysoce kvalitních lepidel, která jsou vhodná pro betonové bazény. Lepidla slouží k zajištění pružného přikotvení lepených obkladových prvků k podkladu. V nabídce naleznete flexibilní lepidla určená pro bazénové obklady a dlažbu na cementové bázi, která disponuje vysokou mrazuvzdorností, elasticitou, vysokou přilnavostí atd. Dále lepidla pro bazény se slanou vodou, kdy obklad a dlažba bazénů i spárovací materiál musí odolávat vlivu chemicky upravované vody nebo mořské vodě s obsahem solí.         Do prostředí s takovým stupněm zátěže se doporučuje použít lepidlo na bázi epoxidových pryskyřic. V nabídce naleznete dvousložkové epoxidové lepidlo, které perfektně splňuje kritéria pro použití v těchto podmínkách. Výhodou je jeho vysoká odolnost proti chemikáliím, životnost, stálobarevnost a jednoduchost čištění. Epoxidové lepidlo slouží i k lepení skleněných prvků a mozaiky.

     Lepidla odebíráme pouze od renomovaných výrobců jako například Weber. Instalace dlaždic a obkladů v bazénech byla vždy považována za kritickou aplikaci. Společnost Weber má v této oblasti rozsáhlé zkušenosti. Nejprve je podklad opravován a vyrovnán vhodnou cementovou opravnou maltou a povrchovou vyhlazovací maltou. Weber nabízí dvou-komponentní, polymerně modifikovanou, tixotropní cementovou hydroizolační maltu ve dvou vrstvách, což zajišťuje dlouhodobou hydroizolaci. Používá se nízkomodulové a vysoce flexibilní lepidlo na bázi cementu, které je schopno odolat tepelnému šoku na podkladu, stejně jako nepřetržitému ponoření do alkalického prostředí. U dlaždicové injektáže je možnost barevného, vodotěsného a pružného cementového zálivku, který je smíchán se speciálním latexem pro další zvýšení mechanické pevnosti, odolnosti proti oděru a nepropustnosti. Konečně všechny pohyblivé spoje a jiné spoje jsou utěsněny vysoce kvalitní, pružnou a chemicky odolnou neutrální silikonovou těsnicí hmotou. Existuje celá řada lepidel, která se doporučují použít při realizaci lepení obkladů a dlažeb bazénů. Při výběru lepidla je třeba zohledňovat použitý druh a formát finální krytiny. Tedy zda jde o keramickou dlažbu a obklad či mozaiku a podobně. Zohledňujeme i lokalitu a aktuální klimatické podmínky nebo časový požadavek investora na rychlou realizaci. Aby se docílilo dokonalého spoje s podkladem, bez dutin a možnosti kondenzace vody mezi obkladovým či dlažebním prvkem a podkladovou vrstvou, je důležité obklad či dlažbu nalepit vždy oboustranně. Čas plnění bazénu vodou je ovlivněn druhem použitého lepidla, pohybuje se v rozmezí od 3 do 21 dní. Ve výjimečných případech, případně při menších bazénech s pitnou vodou, je vhodné použít i cementové spárovací malty třídy CG2 podle ČSN EN 13888, zušlechtěné tekutými polymerními přísadami, nahrazujícími plně záměsovou vodu, díky kterým se spára stává méně pórovitá, kompaktnější, odolná proti oděru a má lepší přídržnost ke stěnám spáry. Vhodné tmely do bazénů se vyznačují roztažností až 25%, vodotěsností, propustností pro vodní páry, odolností proti plísním, dobrou odolností proti kyselinám, životností. Pro zvýšení přídržnosti ke stěnám spáry slouží penetrační nátěry.

    Hlavní výhodou našeho sortimentu je kromě vysoké kvality a dosahování vysokých pevností i jejich dostupnost a široký výběr. Pokud si tedy nevíte s výběrem vhodného lepidla na obklady a dlažbu v bazénech rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupená lepidla na obklady a dlažbu expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech nabízíme množstevní slevu.

Proč zakoupit lepidla pro vinylové bazény u nás:

Lepidla pro vinylové bazény jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace lepidel pro vinylové bazény.

U nás je možné zakoupit lepidla pro vinylové bazény podlah za nejlepší možnou cenu na trhu.

Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci lepidel pro vinylové bazény, abychom zajistili profesionální zacházení s lepidly pro vinylové bazény.

Lepidla pro vinylové bazény je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Lepidlo dvousložkové na obklady a dlažbu mrazuvzdorné je vysoce účinné lepidlo pro betonové bazény.

Lepidlo flexibilní mrazuvzdorné je vysoce účinné lepidlo pro betonové bazény.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Lepidlo flexibilní mrazuvzdorné Weber.for profiflex C2T S1 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
Mrazuvzdorné, jednosložkové, flexibilní lepidlo na bázi cementu.
620,20 Kč512,56 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty