Univerzální mazivo WD-40 200ml

-10 %
Univerzální mazivo WD-40 200ml
Prodejní s DPH 130,70 Kč
Ušetříte 13,10 Kč 10 %
117,60 Kč s DPH za 1 ks
97,19 Kč bez DPH
Cena celkem
bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Běžně do 3 prac. dnů
KódS801WD
VýrobceDen Braven Czech and Slovak a.s.
Záruka60 měsíců
Zatím nebylo hodnoceno
PopisTechnické parametry

Je okamžitě a maximálně účinné, rychle penetrující mazivo a konzervant. Slučuje vlastnosti několika výrobků. Nepostradatelný pomocník kutilů a profesionálů. Slouží jako ochrana před vlhkostí, oxidací a solné mlze. Ochranný prostředek kovových částí zbraní a loveckých pomůcek, mazadlo bowdenů, kuličkových výsuvů, dveřních a okenních pantů, elektronářadí apod. Slouží jako rozpouštědlo starých mazadel, uvolňuje zalehlé a ztuhlé mechanismy zámky. WD-40 lze aplikovat několika způsoby: nástřikem pomocí spreje nebo mechanického rozprašovače, nátěrem, ponořením předmětu do lázně WD-40.

Charakteristika:
• bez silikonu
• vytěsňuje vlhkost
• uvolňuje zrezivělé části
• chrání a konzervuje

Trvání antikorozní ochrany WD-40 závisí na daných okolních podmínkách a použitém typu materiálu. Všeobecně u měkké oceli za různých podmínek bude ochrana přibližně taková:
 1. přikrytá nebo skladovaná uvnitř budovy - 1 rok nebo déle
 2. kryté skladování venku - 6 měsíců až 1 rok
 3. běžné vystavení venkovním podmínkám - 30 až 60 dní
 4. vystavení těžkým venkovním podmínkám - 15 až 30 dní

Vliv na materiál
Vysokopevnostní oceli (vodíkové křehnutí): Označen jako bezpečný podle Lawrence Hydrogen Effusion Testu.
Guma: Není viditelný žádný vliv na povrch různých druhů gumy při aplikaci WD-40 sprejem. Některé druhy gumy bobtnají při delším ponoření do WD-40.
Plasty: Následující plastické hmoty byly ponořeny do WD-40 po dobu 168 hodin bez viditelného účinku:
Polyetylen, Akrylik, Vinyl, Polypropylen, Polyester, Nylon, Teflon, Epoxy, Delrin, Formica (obdoba Umakartu). U průhledného polykarbonátu a polystyrénu se mohou objevit trhlinky nebo praskliny při kontaktu s WD-40.
Barvené povrchy: Řada druhů barev na různých površích byla vystavena působení WD-40 bez účinku. U některých leštidel na bázi vosku může dojít k změkčení povrchu.
Látky: Následující tkaniny byly vystaveny působení WD-40 bez vlivu, s výjimkou slabého znečištění, které lze snadno odstranit benzínem nebo jiným tekutým čisticím prostředkem: nylon, orlon, vlna, dacron, bavlna

Proč zakoupit univerzální mazivo WD-40 u nás:

Univerzální mazivo WD-40 je dostupné přímo na prodejně. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zda-li by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů Vám rádi poradíme i v otázkách aplikace univerzálního maziva WD-40 100ml.

U nás je možné zakoupit univerzální mazivo WD-40 za nejlepší možnou cenu na trhu, která je každý měsíc zprůměrována podle aktuální situace na trhu.

Univerzální mazivo WD-40 je možné vrátit do 3 měsíců bez udání důvodu za předpokladu, že je nepoškozené (např. nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.).

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

Technická dokumentace

 
 
 

 

 

Soklové lišty

 

Soklové lišty