Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg

-10 %
Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg
356,50 Kč
320,80 Kč / 5 kg (265,12 Kč bez DPH)
71,28 Kč / kg (58,91 Kč bez DPH)
Nákup pouze po baleních
Cena celkem
bez DPH
balKoupit
Dostupnost:
Skladem 6 bal
Kód11000BI
VýrobceDen Braven Czech and Slovak a.s.
Záruka2 roky
Zatím nebylo hodnoceno
PopisTechnické parametryDiskuze

Asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg

Asfaltový penetrační lak je elastická bitumenová hmota mírně modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje chemické přísady umožňující hlubokou penetraci a použití u mírně vlhkých podkladů. Tento penetrační povlak je schopen nivelovat mikrotrhliny v podkladu. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

Druh podkladu pro penetraci asfaltového penetračního laku: Beton, omítky, zdivo, eternit, ocelové a plechové prvky (krytiny, oplechování, chráničky a prostupy), lepenky a podobné materiály na bitumenové bázi, dřevěné podklady a podklady na bázi dřevní hmoty (cementovláknité a sádrovláknité desky, OSB desky aj.).

Použití asfaltového penetračního laku: Jako roztok určený pro penetraci základových pásů, základů, podzemních částí stavby aj. Hmota je vhodná zejména jako podklad pod tepelně svařitelné pásy všech druhů. Používá se pod hydroizolační nátěry z DenBitu DK-ATN a jiné nátěrové hmoty na bázi organických asfaltů. Mimo jiné je možné ji použít i jako samostatnou protivlhkostní izolaci lehkého typu.

Výhody asfaltového penetračního laku:

  • Výborná hloubková penetrační schopnost
  • Je schopen nivelovat mikrotrhliny v podkladu
  • Odolný vůči slabým kyselinám a zásadám
  • Na suchý i vlhký podklad

Proč zakoupit Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg u nás:

Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg je dostupný přímo na prodejně. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval.

V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace Den Braven asfaltového penetračního laku DenBit BR-ALP 4,5kg.

U nás je možné zakoupit Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg za nejlepší možnou cenu na trhu, která je každý měsíc zprůměrována podle aktuální situace na trhu.

Den Braven asfaltový penetrační lak DenBit BR-ALP 4,5kg je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu, že je nepoškozený (např. nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod.).

Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

Technická dokumentace

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

Soklové lišty

 

Soklové lišty