Sikafloor ProSeal 10 W (Aquabex)

-18 %
Sikafloor ProSeal 10 W (Aquabex)
Vyberte variantu
Běžná cena s DPH 1 851,30 Kč
Ušetříte 341,90 Kč 18 %
od 1 509,40 Kč s DPH
od 1 247,44 Kč bez DPH
Koupit
Dostupnost:
Běžne do 1 až 3 týdnů
Kód0011396
VýrobceSika CZ, s.r.o.
Záruka12 měsíců
Zatím nebylo hodnoceno
PopisTechnické parametryDiskuze

Spotřeba: 5,0 – 10,0 m2/l
                 0,10 – 0,20 l/m2 (jeden nástřik)
Příprava podkladu: Sikafloor®-ProSeal-10W je možno nanést na čerstvý beton ihned po jeho závěrečné mechanické úpravě. Betonový povrch musí být předem zbaven vody a nečistot.
Aplikace: Typická je aplikace přípravku Sikafloor®-ProSeal-10W na povrch betonových konstrukcí a cementových opravných malt SikaRep® či Sika® MonoTop®.
Pracovní plocha se rozdělí na části, na nichž je třeba použít určené množství přípravku. Sikafloor®-ProSeal-10W se nanáší stříkáním, možná je i aplikace válečkem. Jeden nátěr je zpravidla dostatečný pro účinné ošetření povrchu. Ve zvlášť suchém prostředí nebo v průvanu je třeba plochu ochránit před přímým větrem a vysycháním. Po zaschnutí přípravku není nutno povrch čistit, nevsáklé zbytky přípravku jsou postupně odstraněny běžným provozem.
Použití výrobku na čerstvém betonu přináší zejména utěsnění a ochranu povrchu před odpařováním vody. Sikafloor®-ProSeal-10W poskytuje zvýšenou ochranu proti vsakování vody, olejů apod. Přesto je třeba tyto látky z povrchu vždy odstranit, aby se předešlo možnému vzniku skvrn. Znečištění, vznikající při řezání spár, může způsobit bílé zabarvení povrchu, pokud přípravek není úplně suchý. Pro použití případných dodatečných nátěrů na povrchu, který je ošetřen přípravkem Sikafloor®-ProSeal-10W, je nutno provést test kompatibility dalších vrstev na menší ploše.
Doba schnutí: Povrch je suchý na dotyk po 2 - 4 hodinách po aplikaci při teplotě +20 °C. Zcela suchý je povrch po 24 hodinách při +20 °C.
Čištění nářadí: Stříkačku i trysky je třeba po použití vypláchnout čistou vodou. Není možno používat stříkačky, které již byly použity na stříkání silikonů nebo látek na bázi olejů.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

Soklové lišty

 

Soklové lišty