Plnič pro podlahy

 

Plnič pro dřevěné podlahy 

      Nabízíme široký sortiment plničů, které jsou určené k rychlému a účinnému plnění spár do hloubky a plnění mezer před následující aplikací finálních olejů a prostředků. Chystáte se renovovat či zhotovovat dřevěnou podlahu? Vyberte si z naší nabídky plničů, které jsou velmi kvalitní s výbornou účinností, bez které se konečný postup renovace či aplikace dřevěné podlahy neobejde. Plnění mezer a spár u dřevěných podlah je velmi důležitý krok, aby podlaha plnila svojí správnou úlohu. Plniče nabízí řadu výhodných vlastností v podobě velmi dobrých výplňových vlastností, minimálního sklonu k tvorbě trhlin a prasklin či rychlého schnutí s možností snadného broušení, vynikající přilnavostí, pružností či nasákavostí shodnou s tvrdými dřevinami atd. Plniče využijete zejména pro plnění spár dřevěných podlah v komerčních a domácích prostorech. Za předpokladu používání doporučených systémů a správné zachování postupů při jejich aplikaci, lze docílit dlouhé životnosti se značnou kvalitou. V nabídce naleznete pojiva určená pro míchání s pískovým prachem jako plnicí směs do spár a trhlin či jednosložkové vodou ředitelné špachtlovací tmely apod. Veškerý sortiment plničů odebíráme pouze v té nejvyšší kvalitě a od renomovaných výrobců, kterým je například Sika CZ, s.r.o. 

     Hlavní výhodou našeho sortimentu plničů je kromě dostupnosti a vysoké kvality, jejich rozsáhlý výběr. Pokud si nevíte s výběrem vhodného plniče k plnění spár a mezer dřevěných podlah rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené plniče určené k plnění spár a mezer dřevěných podlah expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech plničů ve formě tmelů a pojiva poskytujeme množstevní slevu. Nakupte u nás plniče ve formě tmelů a pojiva za nejlepší možnou cenu na trhu. V případě stavebních firem, poskytujeme slevy na sortiment plničů ve formě pojiva a tmelů až do 30%.

Proč zakoupit plniče u nás:

Plniče jsou vyvzorované u nás na prodejně v showroom. Sami si tedy můžete vyzkoušet tento produkt a zhodnotit, zdali by Vám vyhovoval. V případě Vašich dotazů, Vám rádi poradíme. I v otázkách aplikace plničů. U nás je možné zakoupit plniče za nejlepší možnou cenu na trhu. Pro realizační firmy provádíme pravidelně školení na aplikaci plničů, abychom zajistili profesionální zacházení s plniči. Plniče je možné vrátit do 3 měsíců bez udaní důvodu za předpokladu že je nepoškozen. Tedy, že nebyl otevřen obal, materiál neutrpěl škodu apod. Při nákupu získáte věrnostní body, které můžete uplatnit při dalším nákupu.

V této kategorii nabízíme:

Jednosložkový vodou ředitelný špachtlovací tmel Synteko bílý dub je podlahový tmel.

Jednosložkový vodou ředitelný špachtlovací tmel Synteko světlé dřevo je podlahový tmel.

Pojivo pro míchání s pískovým prachem jako plnící směs do spár a trhlin je podlahový tmel.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Soklové lišty

 

Soklové lišty