Ceník malířských prací

 

Malířské práce jsou složitou a komplexní záležitostí, na kterou se každý nemusí cítit. Jenže správné vymalování je základ a pokud se vyskytne chyba, můžeme si dovolit říct, že bude přímo na očích. Proto je třeba svěřit malířské práce schopnému člověku, který opravdu ví, co dělá. Využijte tedy našeho rozpočtového programu, který vám umožní vybrat si malíře přímo z vašeho okolí nebo ochotného ve vašem regionu pracovat, a zároveň si udržet přehled o veškerých nutných pracích. 

Při vašem výběru malíře se můžete nechat inspirovat recenzemi na našich stránkách, kde jsou řemeslníci ohodnocení bývalými zákazníky. Do hodnocení nijak nezasahujeme, jelikož jsme pouze zprostředkovatelé mezi zákazníkem a malířem, nemusíte se tedy bát o jejich pravdivost. 

V ceníku si můžete vybrat malíře pro malování pokojů – domů či bytů -, kancelářských prostor i velkých interiérů. Dále vám tam umožňujeme si vybrat z nabídky doplňujících prací, abyste měli o všem přehled. Jedná se např. o přípravné práce (zakrytí nábytku, zalepení oken apod.), penetrace stěn, vymalování (bílé či barevné), bandážování, pačokování, mydlení stěn, seškrábání staré barvy apod. 

Na naší pobočce můžete využít i míchacího centra, kde je možné si nechat barvy na počkání namíchat. 

Zároveň nabízíme přímo na prodejně nebo online e-shopu možnost zakoupení pomůcek k malování – barvy, štětce, válečky, ochranné oděvy apod. V případě velkého množství odběrů interiérových barev je k dostání množstevní sleva.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:28 produktů
Bandážování, cena práce za bm
39,90 Kč32,98 Kč bez DPH
Mydlení, cena práce za m2
20,60 Kč17,02 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty