Penetrování

Vaše nově vymalovaná stěna nevypadá tak, jak jste si představovali, i když jste udělali všechno podle návodu na plechovce od barvy? Odlupuje se vám barva ze stěny nebo máte stěnu flekatou? Proč se to děje? Opověď je jednoduchá, pravděpodobně jste nejdříve neaplikovali penetraci, což je důležitá součást malířských prací.

Penetrace slouží ke zpevnění podkladu, zvýšení jeho savosti a zlepšení přilnavosti barvy ke stěně, aby se zabránilo odlupování barvy, proto není radno ji vynechat.

Využijte tedy našeho rozpočtového programu k výběru malíře, který ví, jak správně postupovat, a jak je penetrace důležitá. Řemeslníka si můžete zvolit přímo z vašeho regionu a zároveň se přesvědčit o jeho schopnostech na našich stránkách, kde je ohodnocen od bývalých (ne)spokojených zákazníků.

Můžete si zvolit z řady možností tu, který nejlépe odpovídá potřebám vašeho projektu. Např. penetrování stěn stěrkou nebo válečkem či penetrování stopu stěrkou nebo válečkem. Rozhodnutí je na vás. Pokud ovšem budete na pochybách, můžete navštívit naši prodejnu nebo se na nás obrátit prostřednictvím emailu, rádi vám poradíme.

Je samozřejmostí, že penetrační nátěry i veškeré možné pomůcky k penetrování stěn, stropu apod. nabízíme přímo na prodejně nebo v online e-shopu. V případě velkého množství odběrů je k dostání množstevní sleva.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty

Soklové lišty

 

Soklové lišty