Ostatní práce

Malířské práce jsou složitou a komplexní záležitostí, které zahrnují mnohem více prací, než by se na první pohled mohlo zdát. Kromě samotného nanesení barvy je nutné učinit několik kroků. Například bandážovat (vyztužit ohrožená místa, např. rohy), seškrábat starou barvu, a to na stěnách i na stropě, obrousit štuk, namydlit stěnu nebo pačokovat (zpevnit vápenatou omítku). Všechny tyto kroky jsou důležité a pokud se vynechají, mohou by vést k neočekávanému výsledku. Proto jsou v našem rozpočtovém programu samostatně vypočítány, abyste si byli jisti, že budou provedeny.

Ceník vám umožní vybrat si řemeslníka, který ví, že všechny tyto kroky jsou důležité a je ochoten je provádět. Můžete si ho vybrat přímo z vašeho okolí a zároveň se při jeho výběru inspirovat na našich stránkách v recenzích od minulých zákazníků.

Zároveň je možné na naší prodejně nebo v online e-shopu zakoupit pomůcky pro všechny tyto práce nebo se na nás obrátit v případě jakýchkoli otázek. V případě velkého množství odběrů je k dostání množstevní sleva.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:7 produktů

Soklové lišty

 

Soklové lišty