Fasádní soklový polystyrén

Fasádní soklový polystyren (realizace- ceník stavebních prací)

     Fasádní soklové polystyreny jsou nejčastější používanou tepelnou izolací. Naše firma se zaměřuje na  dodávky vysoce kvalitních fasádních soklových polystyrenu od předních výrobců jako je například Isover. Fasádní soklové polystyreny vám tedy umíme nejen nabídnout, ale také i odborně poradit s jejich realizaci  aplikaci na váš dům. Pro montáž soklového polystyrenu využívejte nejvyspělejších technologií a normovaných postupů při práci, což zaručuje velmi kvalitní předání konečného díla.

     Zateplení fasádního soklového polystyrenu patří mezi důležitou součást zateplení spodních částí staveb či soklů domů a v žádném případě by se neměla podceňovat. V případě nedodržení technologických postupů při montáži soklového polystyrenu  a nesprávně zvoleného typu izolantu, by totiž mohlo dojít v krátkém čase k poškození a to odlupování izolačních desek nebo spodní části fasády. V našem e-shopu naleznete fasádní soklové polystyreny z extrudovaného XPS polystyrenu a expandovaného EPS polystyrenu s označením Perimetr, které jsou určeny k zateplování spodních části staveb a soklů domů a to z důvodu jejich vlastností. Tyto fasádní soklové polystyreny mají totiž uzavřenou buněčnou strukturu, čili jsou nenasákavé, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, jsou mrazuvzdorné s výbornými mechanickými vlastnostmi a vysokou odolnost proti průrazu- pevnost materiálu atd.

     V nabídce naleznete mimo možnosti realizace zateplení fasádním soklovým polystyrenem i aplikaci hydroizolace na sokl domu. Jedná se o podstatnou část před zateplením fasádním soklovým polystyrenem, protože jen správně provedená aplikace hydroizolace spodní části stavby nebo soklů domů, zajistí dlouho a správnou funkčnost fasády. Aplikace fasádního soklového polystyrenu se provádí pomocí lepení tepelně-izolačních desek (po aplikaci hydroizolace) na spodní část stavby nebo soklu domu.

  Pokud se chystáte zateplovat váš dům a nejste si jisti s výběrem a potřebujete odbornou pomoc při realizaci, neváhejte kontaktovat naše specialisty, rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu realizace pod ochranou zkušených řemeslníků a v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi.  Odborné poradenství, které je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kdy jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené fasádní soklové polystyreny či hydroizolace expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech fasádního soklového polystyrenu či hydroizolace poskytujeme množstevní slevu. Doprava fasadniho sokloveho polysterenu  pri zakupeni vic než 20  m/3 je zdarma po cele ČR

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty

Soklové lišty

 

Soklové lišty