Opalování

Dříve než se přejde k samotnému lakování povrchů je nutné se zbavit starého nátěru. Jedna z možností, jak toho dosáhnout, je opalování. Použitím lampy, hořáku nebo podobných přístrojů starý lak zmizí a zbytek se snadno seškrábe škrabkou. Teprve poté se může se aplikovat nový nátěr. Zní to jako poměrně jednoduchá činnost, ale nenechme se mýlit.

Při opalování musí být člověk obzvláště pozorný, aby nepoškodil povrch okolo opalovaného předmětu, jeho okolí nebo i sebe samého. Přeci se jen jedná o práci s ohněm, a to ani nezmiňuje nebezpečí, že se nadýcháte výparů vznikáních při pálení starého laku.

Pokud se na opalování necítíte je vhodné oslovit profesionála. To vám umožní náš rozpočtový program. Díky němuž je možné zkontaktovat řemeslníka přímo z vašeho okolí, který má již zkušenosti s realizováním lakýrnických prací, což si jednoduše ověříte v recenzích na našich stránkách.

V případě, že se rozhodnete věnovat se lakýrnickým pracím sami, přímo na naší prodejně jsou k dostání laky i pomůcky k lakování. Stejně tak na e-shopu. Zároveň v případě jakýchkoli otázek je možné nás kontakt prostřednictví emailu, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Soklové lišty

 

Soklové lišty