Pokládka vinylové podlahy

Cena za pokládku podlahových krytin je uvedena za m2.

V našem rozpočtovém programu nabízíme mimo jiné i pokládku plovoucích vinylových podlah. Vinylové podlahy jsou jedny z nejmodernějších na trhu a těší se velké oblibě a popularitě, mimo jiné i z důvodu neomezenosti svého použití.

Jednou z mnoha výhod tohoto typu podlah široká nabídka dekorů, ať už se jedná od dlaždice, dřevo či kov. Záleží tedy jen na všem výběru, abyste si vytvořili originální domov. Je vhodný do komerčních prostorů i do všech místností v domě včetně koupelen (existuje i voděodolná varianta).Dále na rozdíl od jiných typů podlah je velmi odolný vůči opotřebení a je vhodný i pod podlahové vytápění, i když materiál je velmi teplý a měkký na došlap sám o sobě. Dále snižuje úroveň hluku a je velice nenáročný na údržbu.Vinylové podlahy jsou k dostání v několika typech: lepené, click a multilayer. Každá jednotlivá podlaha má své vlastní výhody a je jen na vás, pro který typ se rozhodnete.

V naší prodejně i e-shopu je k dostání široká nabídka vinylových podlah od mnoha výrobců, které si můžete přímo na prodejně prohlédnout.

Nabízíme také vhodné čistící prostředkya nářadí k montáži vinylových podlah, která budete potřebovat i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu pro pokládku dřevěných podlah, což vám zdarma umožní náš rozpočtový program. Cena řemeslných prací je zprůměrovaná z celého trhu. Dále máte možnost ohodnotit zcela nezávisle řemeslníka/realizační firmu za instalaci dřevěných podlah, což umožní zákazníkům vyfiltrovat toho nejlepšího v oboru.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:3 produkty
Položení vinylové podlahy Epifloor Granite, cena práce za m2
vinylová podlaha
302,50 Kč250,00 Kč bez DPH
Položení vinylové podlahy lepené, cena práce za m2
vinylová podlaha
302,50 Kč250,00 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty