Den Braven ALPET 90N reflexní folie

-10 %
Den Braven ALPET 90N reflexní folie
Den Braven ALPET 90N reflexní folie
Den Braven ALPET 90N reflexní folie
Prodejní s DPH 2 819,30 Kč
Ušetříte 281,90 Kč 10 %
2 537,40 Kč s DPH za 1 ks
2 097,02 Kč bez DPH
Cena celkem
bez DPH
ksKoupit
Dostupnost:
Běžně do 3 prac. dnů
KódB8901FOL
VýrobceDen Braven Czech and Slovak a.s.
Záruka24 měsíců
Zatím nebylo hodnoceno
PopisTechnické parametryPodrobnosti

Alpet je čtyřvrstvý materiál. Nosnou částí fólie Alpet je polyetylenová mřížka a polyesterová fólie s vakuově nanesenou hliníkovou vrstvou, která zabezpečuje její reflexní schopnost. Polyesterová fólie ve spojení s fólií polyetylénovou zabezpečuje ještě vysokou nepropustnost vody a vodních par.

Použití:

Parotěsná reflexní zábrana Alpet zabraňuje v pronikání vodních par vzniklých činností v domě, i vodních par vydýchaných lidmi v domě do střešní konstrukce a izolace, kde jinak tyto páry kondenzují a způsobují vznik plísní a hnilobu dřevěné konstrukce domu. Reflexní fólie se též vyznačuje reflexním účinkem, co znamená, že odráží sálavou složku tepla zpět do místnosti.

Vlastnosti:

  • vysoká pevnost
  • zabraňuje kondenzaci vzdušné vlhkosti v izolaci
  • chrání střešní konstrukci před tepelnými ztrátami
  • reflexní účinek odráží sálavou složku tepla do interiéru

 

VýrobceDen Braven Czech and Slovak a.s.

Třívrstvý materiál. Nosnou částí tvoří PE mřížka zajišťující požadovanou pevnost fólie a polyesterová fólie s nanesenou metalizovanou hliníkovou vrstvou, zajišťující její reflexní schopnost. Zabraňuje pronikání par, které se vytvořily činností v domě, do střešní konstrukce a tepelné izolace. Zadržuje teplo v interiérech a zabraňuje kondenzaci vody v izolačních vrstvách. Alpet navíc svojí metalizovanou hliníkovou reflexní vrstvou odráží část sálavého tepla do vnitřního prostoru objektu (oproti fólii bez hliníkové vrstvy až trojnásobně).

Soklové lišty

 

Soklové lišty