Polyuretanové (PU) lité podlahy

Lité podlahy se v posledních letech těší velké oblibě. Používají se jak v průmyslových, tak komerčních prostorách i bytech. Hlavím rysem těchto podlah je tedy univerzální použití. Dalšími pozitivy jsou hygienické a konstrukční vlastnosti (tlouštka, vodivost tepla, bezspárovost). Cena u lité podlahy se odvozuje z použitého materiálu na jeho zalití, přípravě, podkladu apod. Chcete-li se o ceně informovat, napište našim odborníkům a poraďte se.

Lité podlahy 

Lité epoxidové a polyuretanové podlahy se v posledních letech těší velké oblibě. Vhodnou kombinací struktur a barev dokážeme vytvořit originální a exkluzivní atmosféru Vašeho domova. Každá litá epoxidová nebo polyuretanová podlaha je dělaná individuálně a proto tvoří umělecký podlahový originál. Tyto lité podlahy zkrátka zdůrazňují individuální charakter každého interiéru. Lité epoxidové a polyuretanové podlahy jsou moderní, exkluzivní a vhodné do všech objektů jakou jsou průmyslové, bytové či komerční prostory. Epoxidové a polyuretanové podlahy, nebo jinak nazývané pryskyřičné lité podlahy byly původně vyvinuty pro využití v průmyslu. Samotná podlaha se skládá ze dvou komponentů, které po smíchání a vylití vzájemnou chemickou reakcí vytvoří hladký a odolný povrch. Rozdíl mezi epoxidovou a polyuretanovou litou podlahou je v jejich chemickém složení a fyzikálních vlastnostech. Jejich vzhled a aplikace jsou identické. Obě technologie jsou bezespárové, výborně udržovatelné s dlouhou životností. Hlavním rysem těchto podlah je univerzální použití. Lité podlahy mají jako další pozitiva hygienické a konstrukční vlastnosti (snadná údržba, tloušťka, vodivost tepla atd.).

     Epoxidové lité podlahy

Jsou tvrdší, ale zároveň povrchově křehčí (jako polyuretanové) a aplikují se v tloušťkách 2-3mm. Epoxidové lité podlahy se používají do všech běžných obytných prostor. Dá se zhotovit, jak zcela lesklá, tak i matná podoba podlahy. Epoxidové lité podlahy jsou vhodné použít do méně namáhaných prostor, ale doporučujeme povrchovou úpravu opatřit speciálním lakem, kde podlaha získá saténový lesk a podstatně se zvýší její odolnost zejména vůči malým škrábancům a zlepší se i údržba. Epoxidové lité podlahy nabízí širokou škálu barev a možností nekonečného desingu, kdy se odstíny mohou vzájemně míchat a do podlah přidávat například - 3D obrazy, chipsy, mince, mušle nebo drobné kamínky. Využití epoxidových podlah nalezneme například - v chodbách, obývacích pokojích, ložnicích, kuchyních, garážích, kancelářích atd.

          Polyuretanové lité podlahy

Jsou pružnější a houževnatější než epoxidové lité podlahy a aplikují se v tloušťkách 3-4mm. Používají se všude tam, kde je požadavek na zvýšenou zátěž podlahy, nebo kde je třeba sanovat problematický podklad jako, praskliny, nevhodné dilatace a podobně. Ideální použití je zejména v koupelnách, neboť je při dotyku s bosou nohou měkčí než epoxidová litá podlaha a lépe snáší tepelné roztažnosti, například ve sprchových koutech. Pro své fyzikální vlastnosti je použitelná i v exteriéru, například na terasy nebo balkony, kde zároveň plní roli hydroizolace. Dále se polyuretanové lité podlahy využívají i do míst jako jsou bary, restaurace, koupelny i rodinné domy atd. Polyuretanové lité podlahy zaujmou širokou škálou barev, které se dají různě míchat a vytvářet tak různé obrazce atd.

 

     Cena u lité epoxidové a polyuretanové podlahy se odvozuje z použitého materiálu na jeho zalití, přípravě, podkladu apod. Chcete-li se o ceně informovat, napište našim odborníkům a poraďte se. Naši specialisté vám rádi poradí vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené lité epoxidového nebo polyuretanové podlahy expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech litých epoxidových nebo polyuretanových podlah poskytujeme množstevní slevu.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:11 produktů
Sikafloor 359 N - 2-komponentní polyuretanový pružný barevný nátěr 32,5kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
Houževnatý barevný ochranný nátěr na bázi polyuretanu vhodný pro průmyslové podlahy s prosypem.
26 711,00 Kč22 075,21 Kč bez DPH
2-komponentní polyuretanový nátěr matný Arturo PU 7320 6kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
9 507,20 Kč7 857,19 Kč bez DPH
Arturo litá polyuretanová podlaha PU 2060 složka A+B
-10 %
Skladem 3 bal
2 688,50 Kč2 221,90 Kč bez DPH
1-složkový polyuretanový podlahový nátěr matný PU 22N 5kg
-16 %
Běžně do 3 prac. dnů
2 940,30 Kč2 430,00 Kč bez DPH
Polyuretanoepoxidová stěrka na průmyslové podlahy, stěny, jímky, garáže EP 31 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
8 273,40 Kč6 837,52 Kč bez DPH
Polyuretanoepoxidová stěrka na prům. podlahy, stěny, jímky, garáže EP 31 25kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
9 624,10 Kč7 953,80 Kč bez DPH
2-komponentní PU pryskyřice se samonivelačními schopnostmi Sikafloor-3000 RAL 7031, 20kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
15 773,10 Kč13 035,62 Kč bez DPH
2-komponentní PU pryskyřice se samonivelačními schopnostmi Sikafloor-3000 RAL 7035, 20kg
-15 %
Běžně do 3 prac. dnů
15 773,10 Kč13 035,62 Kč bez DPH
2-složkový epoxidový transparentní matný nátěr EP03 W 1kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
457,40 Kč378,02 Kč bez DPH
2-složkový epoxidový transparentní matný nátěr EP03 W 5kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
1 306,80 Kč1 080,00 Kč bez DPH
2-složkový PU matný lak, UV odolný pro epoxidové a PU podlahy PU 23 5kg
-10 %
Běžně do 3 prac. dnů
6 952,40 Kč5 745,79 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty