Obkladačské práce obkladači obkladačský ceník

Využijte náš program na tvorbu rozpočtu stavebních prací, který je pro Vás zcela zdarma po založeni účtu v našem e-shopu

Obkladačské práce zahrnují demontáž původních obkladů a dlažeb (popřípadě jiné podlahové krytiny), přípravné práce jako je penetrace a vyrovnání podkladu, samotnou pokládku obkladů a dlažeb + spárování, popřípadě montáž podlahových lišt, obložení schodů a popřípadě aplikaci silikonů apod. Obkladačské práce jsou komplikovanou, časově i fyzicky náročnou záležitostí. Pokud s takovouto prací nemáte zkušenosti důrazně doporučujeme obrátit se profesionály.

Náš rozpočtový program vám umožní vybrat si obkladače/obkladačskou firmu přímo z vašeho okolí. Při své volbě se můžete nechat inspirovat recenzemi na našich stránkách od bývalých zákazníků.

Pokud se ale přeci jen rozhodnete do obkladačských prací pustit sami, přímo na naší prodejně nebo v e-shopu nabízíme veškeré možné materiály – obklady, dlažby, mozaiky -, pomůcky k pokládce a čistící prostředky. V případě objednání dostatečného počtu kusů, je k dostání množstevní sleva. Pokud by se vyskytl problém, je možné nás kontaktovat prostřednictvím emailu. Rádi vám poradíme.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:47 produktů
Aplikace silikonu, cena práce za bm
60,50 Kč50,00 Kč bez DPH
Lepení mozaiky vč. spárování, cena práce za m2
1 270,50 Kč1 050,00 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty