Tepelná izolace vegetační střech

Vegetační střechy z hydrofilní vlny

Nabízíme vám substrátové desky z hydrofilní vlny, které jsou určeny pro vegetační střechy a přináší řadu pozitivním účinků. Vegetační střechy mimo pozitivního psychologického účinku také napomáhají vrácení zeleně do měst. Majitelům přinášejí vynikající prostor pro relaxaci a řadu dalších výhod jako je pozitivní dopad na zlepšení mikroklimatu uvnitř budovy. Je to dáno vlivem vlhkosti a množství substrátu. Vegetační střechy mají prokazatelně nižší tepelné odchylky obytných prostor pod střechou než klasické běžně na trhu dostupné izolace střech. Hydrofilní vlna má totiž výborné izolační vlastnosti a to i v případě nasycení vodou. Tepelná bilance střechy je zhruba 5x vyšší, proto Vám doporučujeme ji do vegetační střechy rozhodně použít. Vegetační střechy dále dokážou tlumit hluk. Souvrství střechy výrazně pohlcuje zvuk, který by se jinak mohl šířit dovnitř skrze venkovní prostředí. Nabízíme široký výběr hydrofilní vlny pro realizaci vegetačních střech a to jen od námi ověřených dodavatelů jako je například Isover.
 Pokud si ale stále nejste s výběrem vhodné hydrofilní vlny jisti, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat,
i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kde jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu.
Zakoupené substrátové desky z hydrofilní vlny pokud jsou skladem expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech poskytujeme množstevní slevu a dopravu na stavbu zdarma. Vzhledem k neustále měnícím se cenám jsou ceny u jednotlivých položek pouze orientační. Celkovou kalkulaci s aktuálními cenami vám obratem pošleme.

Čedičová vlna v deskách Isover Flora slouží jako zateplení vegetačních střech.

 

 

 

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
Čedičová vlna v deskách Isover Flora (600x1000 mm)
-38 %
Prosím o poptávku
Substrátové desky z hydrofilní vlny pro vegetační střechy.
196,00 Kč161,98 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty