Podlahový polystyren pro běžné zatíženi

Polystyreny do běžného zatížení

Nabízíme vám podlahové polystyreny, které jsou určeny pro běžné bytové zatížení bez útlumu kročejového hluku jako jsou například kuchyně, obývací pokoje, ložnice, chodby atd. Tyto pěnové podlahové polystyreny se využívají jako nejčastější tepelná izolace podlah v rodinných domech, bytech, kancelářích atd. Důvodem je výhodná cenová dostupnost v porovnání s kvalitou tohoto produktu. Podlahové polystyreny pro běžné zatížení disponují výbornými
tepelně- izolačními vlastnostmi, čímž správně provedenou a zvolenou izolací ušetří značné finance za energie, protože tím zabráníte tepelným ztrátám.
Tyto podlahové polystyreny mají i další řadu výhod jako jsou například výborné mechanické vlastnosti, dlouhá životnost, trvalá odolnost proti vlhkosti atd.
V naší nabídce naleznete podlahové polystyreny různé tloušťky a pevnosti v tlaku. Pokud se chystáte stavět či rekonstruovat vaše bydlení a nevíte si rady
s výběrem vhodného typu podlahového polystyrenu pro běžné zatížení, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kdy jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené podlahové polystyreny pro běžné zatížení expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech podlahového polystyrenu s kročejovým útlumem poskytujeme množstevní slevu až do 50%. Doprava podlahového kročejového polystyrenu nad 20 m3 zdarma.

 V této kategorii nabízíme: 

Pěnový polystyren Isover slouží k zateplení pro běžné použití.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty
Pěnový polystyren Isover EPS 100 (1000x500 mm)
-20 %
doprava zdarma nad 30m3
Prosím o poptávku
Izolační desky pro plovoucí podlahy bez požadavků na kročejový útlum.
23,60 Kč19,50 Kč bez DPH
Pěnový polystyren Isover EPS 100 1000x1000x180mm
-20 %
doprava zdarma nad 30m3
Běžně do 3 prac. dnů
Izolační desky pro plovoucí podlahy bez požadavků na kročejový útlum.
2 148,90 Kč1 775,95 Kč bez DPH
Pěnový polystyren Isover EPS 150 (1000x500 mm)
-40 %
doprava zdarma nad 30m3
Prosím o poptávku
Stabilizované desky pro tepelné izolace konstrukcí s vysokými požadavky na zatížení.
69,50 Kč57,44 Kč bez DPH
Pěnový polystyren Isover EPS 200 (1000x500 mm)
-40 %
doprava zdarma nad 30m3
Skladem 280 m²
Stabilizované desky pro tepelné izolace konstrukcí s vysokými požadavky na zatížení.
51,40 Kč42,48 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty