Fasádní polystyren šedý NEO, Greywall Plus

 Fasádní šedý polystyreny

 Nabízíme vám vysoce kvalitní šedé fasádní polystyreny, které jsou na trhu velmi vyhledávané. Důvodem jsou jejich výborné vlastnosti, které přinesou svému uživateli řadu výhod. Naše firma se specializuje na dodávky vysoce kvalitních šedých fasádních polystyrenů od předních výrobců jako je Isover nebo DCD Ideal aj. V nabídce naleznete různé druhy fasádního šedého polystyrenu jako je například pěnový polystyren Isover EPS Grey Wall nebo pěnový polystyren EPS NEO. Tyto šedé polystyreny mají o 20 procent lepší tepelné vlastnosti než běžný polystyreny (EPS) a liší se na první pohled v barvě, kterou tvoří příměs grafitu. Pojďme si nyní vysvětlit důvody, proč zateplit fasádu právě tímto exkluzivním šedým fasádním polystyrenem a co vám tyto tepelně-izolační desky nabízí.

Jaké vlastnosti a výhody přináší uživatelům zateplení fasády pomocí šedého polystyrenu?

Jednou z cest, jak vytvořit dokonalý tepelný izolant, je minimalizovat v něm šíření tepla. Novým způsobem se šíření tepla minimalizuje snižováním propustnosti tepelného záření přes polystyren. Tvoří 30 až 40% energie z celkového množství tepla, které izolantem projde. Přitom je třeba zabránit zejména vyzařování složky s délkou vlny 9,85 um, která převažuje při teplotě 21 ° C. Umožňuje to stopová přísada grafitu, která je jemně rozemletá na nanometrové částice. Díky nanotechnologii je možné vytvořit jemné částice grafitu a současně zajistit jejich rozmístění ve vzdálenosti do 10 um od sebe tak, aby se navzájem nedotýkaly. S běžně rozemletým grafitem je to nerealizovatelné. Membrána polystyrénové expandované buňky je pro tepelné záření s délkou vlny okolo 10 um neprostupná (podobně jako kovová síťka průhledných dvířek mikrovlnné trouby s milimetrovými oky pro mikrovlnu délky 12,5 cm). Nanočástice grafitu v podstatě vytvářejí z membrán polystyrénových kuliček tepelná zrcadla, které odrážejí a pohlcují záření. Díky tomu dochází ke snížení měřitelného součinitele tepelné vodivostiλ na hodnotu 0,032 W. m-1 . K -1 . Dalšími přednostmi šedých polystyrenů jsou například výborné mechanické vlastnosti, dlouhá životnost, jednoduchá zpracovatelnost, trvalá odolnost vůči vlhkosti, biologická neutrálnost s minimální hmotností a na konec jeho silnou stránkou je nízká cena. V porovnání hodnot s běžným bílým EPS polystyrenem vyjde šedý polystyren cenově levněji.

Pokud si ale stále nevíte s výběrem vhodného šedého fasádního polystyrenu rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám poradíme vhodný a cenově výhodný produkt, který splní vaše očekávání. Odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Našim klientům garantujeme vysokou kvalitu, a za předpokladu realizace v dohodnutém termínu, včasné předání zakázky klientovi. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat, i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu. Při využití našich smluvních partnerů jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu. Zakoupené šedé polystyreny s příměsí grafitu expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech šedého polystyrenu neo s příměsí grafitu poskytujeme množstevní slevu.

V této kategorii nabízíme:

Pěnový polystyren EPS NEO slouží k zateplení fasád.

Pěnový polystyren Isover EPS Grey slouží k zateplení fasád.

Pěnový polystyren Isover EPS Grey Wall Plus slouží k zateplení fasád.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:5 produktů
Pěnový polystyren EPS NEO 100 1000x500mm
-55 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
18,50 Kč15,29 Kč bez DPH
Pěnový polystyren EPS NEO 120 1000x500mm
-50 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
22,40 Kč18,51 Kč bez DPH
Pěnový polystyren EPS NEO 70 1000x500mm
-55 %
Běžne do 1 až 3 týdnů
16,30 Kč13,47 Kč bez DPH
Pěnový polystyren Isover EPS Grey Wall (1000x500 mm)
-45 %
Běžně do 3 prac. dnů
Izolační desky s grafitem pro profesionální kontaktní zateplovací systémy ETICS.
33,20 Kč27,44 Kč bez DPH
Pěnový polystyren Isover EPS Grey Wall Plus (1000x500 mm)
-45 %
Běžně do 3 prac. dnů
Izolační desky s grafitem pro profesionální kontaktní zateplovací systémy s maximálním izolačním účinkem.
35,90 Kč29,67 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty