Doplňky pro tepelné izolace

Doplňky – izolace fasád

Nabízíme vám veškeré doplňky pro zateplení fasád minerální vatou. V nabídce naleznete minerální zátky různých rozměrů, které se využívají při zápustné montáži hmoždinek. Jsou vyráběny z minerální vlny, kdy se vyřezávají do tvaru kolečka s podélnou orientací vláken. Funkce minerálních zátek je velmi důležitá, protože v případě jejich nepoužití by došlo k přerušení akustických a tepelných mostů od kovové trnu hmoždinek.
Pokud si s výběrem vhodných doplňků pro zateplení fasády nejste jisti, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Rádi vám poradíme - odborné poradenství je u nás samozřejmostí. Navíc díky využití našich služeb či nákupu materiálů u nás, vám nabízíme zdarma náš rozpočtový program stavebních prací, ve kterém si velice snadno můžete vytvářet kalkulace na stavební práce i s cenami materiálů. Dále nabízíme i zapůjčení vhodného nářadí, které budete potřebovat i možnost vybrat si řemeslníka (realizační firmu) z vašeho regionu, kdy jsou ceny řemeslných prací zprůměrovány z celého trhu.
Zakoupené doplňky pro zateplení fasád z minerální vatou expedujeme do 24 hodin. Při větších odběrech doplňků pro zateplení fasád minerální vatou poskytujeme množstevní slevu.  Doprava polystyrenu nad 20 m3 zdarma.

V této kategorii nabízíme:

Fasádní minerální zátka Isover slouží jako doplněk pro tepelné izolace.

Polystyrenová zátka EPS bílá slouží jako doplněk pro tepelné izolace.

Zátka EPS NEO 70F slouží jako doplněk pro tepelné izolace.

ČÍST VÍCEZabalit
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:3 produkty
Fasádní minerální zátka Isover 65x15mm 100ks
-10 %
Prosím o poptávku
Minerální fasádní zátky pro zápustné montáže hmoždinek.
424,70 Kč350,99 Kč bez DPH
Fasádní minerální zátka Isover 70x15mm 85ks
-10 %
Prosím o poptávku
Minerální fasádní zátky pro zápustné montáže hmoždinek.
379,60 Kč313,72 Kč bez DPH
Zátka EPS NEO 70F průměr 70mm, 500ks
Běžne do 1 až 3 týdnů
0 Kč0 Kč bez DPH

Soklové lišty

 

Soklové lišty